bugün

başıma gelmiş olaydır.taksimde iseniz ve geceyse bir de şöyle kara yağız bir delikanlıysanız kaçınılmazdır.işin ilginç yanı bu insanlar yanında bayanla gezen erkeklere bile laf atmaktadırlar.yazıktır. *
gece saati taksimde normal karşılanması gereken bir durumdur. en abazanın bile siktir çektiği görülmüştür.
13 travestinin laf atmasindan iyidir.

(bkz: tarlabasi)
dönüp bakarsanız lafı yemenizle sonuçlanacak eylemdir.
gözü dönmüş bir abazanın laf atmasından daha eğlenceli ve zeka parıltıları daha yüksek bir diyaloga imkan vereceği kesindir
mekan:tarlabaşı saat: 23:00 civarı
iş dönüşü arkadas ile beraber otobüs ile eve dönülecektir.durakta beklerken üst taraflardan bir ses işitilir ve olaylar gelişir..
-şiit lan,yakışıklııı.sana diyorum sana!baksana lan pipisi küçük.
+(alla alla bana mı diyo acaba düşüncesi ile kafa yukarıya kaldırılarak el hareketleri eşliginde)ne var?
-gel hadi.aksam aksam sikin bayram etsin.sevindir cocugunu.
+...
-ne o lan.kalkmıyomu yoksa?hahahahah.gel bak ne yapacagını bilmiyorsan ögretirim sana
+..(kodumun otobüsüde ne zaman gelcek..)
-erkegim diye geçiniyorsunuz bide.sizin gibi erkek olacagıma aha böyle travesti olurum.hahahahah
+...
(bkz: anan seni doğurmamış sıçmış)
cevap vermeden uzaklaşmanın gerektiğini anlatan sakat bir durum. ayağından topuklularını çıkardığı vakit yakalar ağız burun kalmaz. *
travestiler hakkında tez hazırlamanın yanında sinek boku kadar önemi olmayan durum...*...
bir aksam kanka olan kanlısırt ile dolaşılmaktadır. hafif alkol almışız, çakırkeyifizdir...

travesti=tr, kanlısırt=ks, gazoz kapagi=gk

tr: off şuna bak,üzerime ne abanır bu yaaa (ks kiloca oldukça üstündür benden)
gk: olum yürü lan...kaçalım ufaktan..
ks: lan ne kaçıcan olm hatun yazılıyor işte..hem bak iki kişiler..
tr: kütürdetsene kemiklerimi ayol nereye gidiyorsun...
ks: olum hadi lan...gökte ararken yerde bulduk...
gk: lan gerizekalı hatun değil onlar travesti...sktr git yap yapıcaksan...
ks: hasssssskkkkkttttiiiiirrr...kaç lan kaaaçç....

evet efendim esas oğlanımız karanlık ve estetik cerrahın ustalığı nedeniyle göte gelmiştir...
bir travestinin laf atmasi

yer: Antalya 100. yıl cad. saat: 00:00-01:00 civarı
beach park'tan çıkmışız sallana sallana eve gidiyoruzdur. karşıdan da sarışın, taş mı taş (öyle vücut hatun kişilerde yoktur serrrrrrefsizim) travesti gelmektedir. paleface durmu çakar çünkü o saatte o caddede mini etekli,askılı giyinen travestiden başkası olmazdır. travesti hızla yaklaşmaktadır (yaklaşık 50 metre kalmıştır) bu arda birisi çıkar "abi karıya bak off abi bu ne yaa" derken diğeri zıplar "aga eve atalım lan musti sizin ev boş mu" söylemleri gezerken paleface gençleri uyandırır "olum bu saatte karı olmaz travestidir bu" bu sırada sokak lambaları gerçeği açığa çıkarmıştır. kişi günlük sakal traşını bile olmamıştır. o sırada bizim 2 uyruğu abhazya özerk bölgesi olan genc şaşkınlıkla travestiye bakmışlardır o bakışlar üzerine travestiden beklenen hareket gelmiştir "ne bakıyon gözüne * mı kaçtı" biz hareketleri sıklaştırınca (joseph joseph) travesti çantasından falçatayı çıkarır ve topuklularıyla bizi kovalamaya başlar. koşmaktan topukların g.te değdiği pozisyondasınızdır. hem laf yemişsinizdir, hem de g.t korkusunu her yerinizde hissetmişsinizdir.

yer: izmir alsancak saat: 02:00 civarı

araçla yolumuza devam ediyoruzdur trafik o saatte bilinmeyen bir sebepten sıkışmıştır bu sırada önde oturan arkadaşa açık olan pencereden sarkan bir travesti şu cümleyi zikretmiştir "merhaba ben cevat geliyim mi gençler, 3 kişisiniz 2 arkadaş daha bulurum hatta 2 de kısrak bulurum size ahahahaha çok güzel bir tecrübe yaşarsınız" trafik o anda hareket ederek bizi o andan kurtarır ve gaza basılır...
+ anam yavrumm off ... gel anam...vs. vs. vs.*
-iyi de abi iki dakka durda biz sana laf atalım! olmuşsun cillop gibi bi hanımefendi(!) eski alışkanlığını bırak yahu iterim böle işi heee bırak ya bırak bu işleri... !!!denilesi durumdur.
kahramanlığa gerek olmayan, tabanları yağlama sebebi.
yıl 2005, aylardan yaz, mekan merter civarı... papakudi işten çıkmış, merterdeki minibüs duraklarına doğru ilerlemektedir... o anda bir adet travesti kendisine doğru yaklaşır ve olaylar gelişir:
p: papakudi
t: travesti

t: şşttt yakışıklı, ne tatlı şeysin sen öyle
p: git başımdan
t: hadi hadi nazlanma gel şurdaki çalılıklara gidelim
p: param yok
t: parasız olur mu ayol...
+ şşşt dalyan baksana
- üff
+ havaya üfleme koçum bana üfle
- ya s*ktir git
+ ben de onu diyorum hamşot bi s*k gidecem, tv seyretmicem senle herhalde
-!?!?!?^^
karşıdan gelen 2 abaza hıyar tırroya arabayla yaklaşır

-yavrum kaç para?
*30 ytl ikinize 50 olur.
-otel parasıda sana mı ait.
*yok bi hafta kalıyorsun yeme içmede bana ait
-iyi ozaman kalıyoruz.
*hayvanlar yürü lan.
-zaten vermem ki sana.
bir erkegin laf atmasının degerini hissettirir.
çok defa maruz kaldığım durumdur!
-şşt ne şeker şeysin sen gel biraz eğlenelim!
-sağol abi şey pardon abla.
-abla senin anandır.
-kaçın olum kaçın.*
güncel Önemli Başlıklar