bugün

Bu mazlum kardeşimize karşı can borcumuzdur. Bulacağımız kız ona anasının ak sütünden daha helaldir. Beklemede kal reis, bir gün ansızın yanımda bir eş adayıyla kapını çalabilirim.
Giderek daha da sarıldığım görevim. Yeni adayları kollamaktayım.
Sözlükte varsa izdivaç yapsın şunla, yoksa yalnızlıktan canına kıyacak.
prim kasacak başlık bulamayınca aklıma gelen kutsal görevim, güzel kızlar ve zengin beyler yazsın iletişim kurmalarını sağlayacağım. (Cinsiyetinden emin değilim siz şansınızı deneyin yine de *)
kendisi taş ötesi bir hanım. zamanında haksızlığa uğramış. sevgilisi bırakıp uzaklara gitmiş. o gün bugündür bu biblo gibi kadın aşka küsmüş iyi mi.

o yüzden beyhude çaba. bu da tanımımız olsun.
kendisi gibi "yaşlı" olacaktır muhtemelen. *
Kadın erkek farketmez insan olsun yeter.
Kesinlikle bulunması gerekir çünkü sanal ortama dadandı sözlük kızlarına gel evlenek, çıkak gibi entryler paylaşıyor. Yakında bize de saldırır diye düşünüyorum. Belediyenin toplaması lazım. can güvenliğimiz yok.*
sözlüğün pezevengi gibi bir izlenim verdiğimin farkındayım lakin bazen iyilik için bir şeylerden feragat etmek gerekir. eş arayanların bir mesaj kadar uzağındayım. ayrıca evet, işsiz olduğum doğrudur. okuyoruz daha.

Not: hay amk ahaha!
Evlendirmediniz mi hala adamı?’
" mart gelmeden zor " dedirtir.
soyu tükenmek üzre olan filipin kartalını evcilleştirdikten sonra ona çiftleştirmek için eş bulmaktan daha zordur.
DEVEYE hendek atlatmak tadındadır. bunalım bir kız bulmak işi kolaylaştırabilir.
görsel
O hala evlenemedi mi sorusunu akla getiren taleptir.
Gel teyzem ben sana ayarlıcam bi şeyler.
Sen bulma zaten, bırak başkası bulsun senin yerine
Kandırıyorlar seni sonra
(#42395084)
Evet selia olabilir tırrek çok istedi ama ayarlayamadı.
Kadın erkek farkeder mi?
Bir tirrek sevdim uzaklarda kim amk?
spor salonlarında bulamadın mı aq. ben de diyom bu niye bana böyle salça ya. olum erkeklerden hoşlanmıyorum, cinsel tercihim kadınlar. normal olan da bu, ben erkeğim. neden kendini becertmek için başkalarına yönelmiyorsun? hı?
Kız mı erkek mi?
Al tirrek ben buldum sana.
(img:#1987430)