1. 11.
    Muhtemelen iki telefona 7600 veren kişidir.
    6 -2 ... bokuboncuklu
  2. 12.
    = zengin.
    2 -1 ... melod
  3. 13.
    içlerinde telefona 3800 tl verip hattında kontörü olmayanı da vardır.
    7 ... dortkenarucgen
  4. 14.
    tatlı su balığıdır. yokluk görmemiştir. moda marka reklam tuzağına düşmüştür.
    4 -1 ... kaptanozd
  5. 15.
    iş adamıdır, çocuklarla ancak samsung galaxy super extra olmadan görüşemiyordur, o parayı telefona vermiştir ama, uçak koltuklarında uyumaktan poposu da yamulmuştur. ya 3800´e telefon alacak paran olur, ya da çocuğu kucağına alır öyle seversin. bu da böyle bir dünya işte...
    3 -1 ... paganviodio
  6. 16.
    maldır.

ben telefonuma 400 lira vermiştim şahsen. (o bile çok da neyse.) şimdi benim anlamadığım, 400 liralık telefonla 4000 liralık telefon arasında ne fark var hacı ? ikisinde de "alo" diyebiliyorsun, ikisinde de kamera var. gerisi hikaye.

ekleme: evet sevgili aynştayn sözlükdaşlarım, ben de biliyorum o iki telefon arasında ne kadar çok fark olduğunu.. sadece gereksiz bi lüks demek istedim.
    6 -3 ... turkmen61
  7. 17.
    indirimli haliyle 3000 tl verip alırsa mutlu olur.
    3 ... manyetizma
  8. 18.
    biz entry düşünüp girene kadar, o çoktan telefonunun parasını çıkarmıştır da bir sonraki modeli bekler.
    (bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
    7 ... imkansizligin kekremsi tadi
  9. 19.
    onun yerine 1800 verip galaxy s2 almayan insandır. angut, enayi vb. tanımları üzerine çeker. *
    3 ... soundtrock
  10. 20.
    enteresan adamdır. mevzu üzerine çok düşünmemiş olabilir. ya da düşünmesini gerektirmeyecek kadar parası olması mümkündür.
    2 ... sourire