1. 1.
    Zaten bir tek taş alıyorum. O da genelde okey oynarken oluyor. Okey taşı hep bana geliyor.
    ... halkini siklemeyen fuhrer
  2. 1.
    nişanlımın ailemle tanıştığı sırada valide hanımın uğruna çocuklar ölen taşlı şeyler takmıyorsunuz dimi diye imalı imalı soruşundan mütevellit içinde bulunduğum erkektir.

her zaman mesele maddiyat değildir.
    kadın da haklı, yapacak bir şey yok.
    ... raduyev
  3. 2.
    Yahu o tektaşı alınca ne olacak amk. Boş yere 200 bin lira gidiyor bir tek taş için.
    -1 ... komutan amina logar
  4. 3.
    Akıllı erkektir.

Kimse o kadar para etmez. Hele bu paçozlar bakır yüzük kadar dahi etmez. Sonra çok pişman olursunuz.
    1 -4 ... narcissistic
  5. 4.
    burada "ay ne aptal şey, bir yüzük nedir hayat yolunda" falan diyen kadınlar var ya. ha onları bir de yüzük aldıklarındaki ifadelerini görün.

olm mücevherin bu kadar genel geçer ve güçlü etkisi olmasa bu kadar yaygın olur mu?

"ondan etkilenecek basitlikte..." he he. sen ayrısın, bambaşkasın, çok derinsin evet.
    -3 ... gemideninmem
  6. 5.
    Yüzük değil de mesele parası sanırım. Nakit ödesek kabul olur mu? ya da mümkünse kredi kartıyla taksitli harika olurdu.
    -1 ... iki teker
  7. 6.
    Okey oyuncusu ise iyi taşlanıyordur.
    -1 ... judas
  8. 7.
    Ben alırdım ama dolar artmayaydı iyiydi. Abd en güzel günlerin gene katili oldu. Evet.
    5 ... kale3112
  9. 8.
    zamanında çok aldım faydasını görmedim. al(a)mamak en iyisi..
    ... ulamayandag
  10. 9.
    sözlük hakikaten ergen kaynıyor amk. bir sikimden haberleri yok.

babanız ulan babanız. bundan 25 sene öncesine kadar tek taş diye birşey yoktu. alyans alır evlenme teklifi ederdin. tek taş denen sikimsonik şey emperyalizmin başımıza bela ettiği taze şeylerden. şahsen ben tek kuruş vermem. evleneceğim kişi zaten Ozzy'e sahip olacak. gözü tek taş falan görmez.

işte winner'lık bunu gerektirir.
    -2 ... ozzy osbourne