1. 1.
    Fetöye ne istedilerse veren, yollarda beraber yürüyen, Türk lirasına Türkçe olimpiyatı bastıran, milletvekillerinin heyet halinde Pensilvanya ziyaretleri yaptığı, birlikte TSK'ya operasyon çektikleri akapenin ne hikmetse hiç fetöcü olmamasıdır.

Emin Çölaşan'a bile fetöcü deniyor bu memlekette amk.
    Hukuk iktidarın resmen fahişesi olmuş. Çomar seçmenleri de alkış tutuyor bu salaklığa.
    20 -2 ... alkolik oldum
  2. 2.
    ayarını bozdugun tartı bir gün senide tartıcak. tartabilir demiyorum, tartacak diyorum.
    3 ... dergah sovalyeleri
  3. 3.
    avukat olsam pazarda limon satardım bu ülkede..

bu adalet sistemini mesleklerine ve kendilerine yedirebilenler pekala devam edebilir tabii..

hatta tivilere çıkıp ahkam kesebilirler de isterlerse..
    5 ... artificialhuman
  4. 4.
    Müthiş tespit. En iyi mücadeleyi de onlar yapmış he bir de... Milletvekilleri bakanları fettoş'a laf edeni kınıyorlardı. Meclislerde övüyorlardı.
    2 -1 ... dertler derya olmus
  5. 5.
    yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor anladık da sivil toplum örgütleri, muhalefet ve toplum neden izliyor kardeşim?
    4 -1 ... noxeca
  6. 6.
    adaletle hükmeden tilki olduğunda piliçler daima suçlu bulunacaktır. .thomas paine.
    1 ... kurtkedisi
  7. 7.
    Ne garip değil mi? Hatta daha ilginci var, FETÖ'nün siyasî ayağı bir türlü bulunamıyor. Her yere yayılmış olan örgüt, yalnızca siyasete yayılmamış.

Allah allah, çok garip.
    2 ... invader23
  8. 8.
    Onlar kandırılmış.
    Allah da millet de af etti.
    ... thebiggraywolf
  9. 9.
    yetkili biri gerekli açıklamaları yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6PmbFwlSBpk+
    3 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    Son yıllarda Sahnelenen komedidir. Ankara'yı parsel parsel fetoculara satan orospu evladı fetocu değil, fethullah gülen bu ülkenin yetiştirdiği bir kıymettir diyen orospu evladı fetocu değil, fetocuları kozmik odaya sokan orospu evladı fetocu değil. Ama biz fetocuyuz, yersen.
    1 ... otoriter faso kemalist