bugün

fevkalade gelişmiş bir ülkedir.
görsel

ne güzel lan, 90'larda falan avrupa'ya özenirdik, "orada domates, elma falan taneyle satılıyormuş" diye.
bakın aynısı bizde de oldu.
hayallerimiz gerçekleşti yeminle...

edit: fotoğraftaki el bana ait değil.
Pampa parmakların ve tırnak yapın çok çirkin ya. El fetişisti olarak söylüyorum. Böyle fotoları nacizhane tavsiyem avucunu açarak çek. Bizleri üzme. Sevgiler.
Edit: görüyorum ve arttırıyorum eskiden fazla fazla domates alırdık dolapta çürürdü. Şimdi israftan kurtulduk seviyoruz seni reiZzz.
saltanat seviciliği yapılan, betona tapılan, din tüccarlığına prim verilen ülkedir.

lan herhalde endonezya'dan bahsediyorum!
ithal diyor yerli al yerli.
Geçen hafta domatesle kapışıyodu yeminle.
şimdi buraya dikkat edin, burası çok önemli. muz iki lira oldu diye telaşa gerek yok.
burası çok önemli, durum tamamen psikolojik.
evet, bakın burası çok önemli. ülkemiz de sarışınlar sevilir, buraya dikkat edin burası çok önemli; hem şunu da belirteyim bunun için ata sözümüz bile var "esmerin adı var, sarışının tadı var" diye.
bakın, burası çok önemli: muz da sarı olduğundan pisikolojik olarak değerli ve tatlı oluyor.
sonuç olarak burası çok önemli muzun tanesi iki lira oluyor.
bunu önlemek fiyatları kontrol altına almak için bakın burası çok önemli marketlere muzların en az %50 kısmını siyaha boyaması lazım ki bu sarışın çekiciliği ile psikolojik olarak değerli olmasın.

görsel
Kahpe muz sarışınlığı ile sükse yapıp fiyatını artırıyor.
muz cumhuriyetidir.
kabukları çıkınca biz ona 4 tl diyelim. maalesef türkiye'dir.
dolar 8 euro 9 pound 11 derken, ehonomi çoh eyiler asla bitmez.

bunları siken yaranır. öyle olmasa dolar 1.30 oldu diye ecevite yazar kasa fırlatmazlardı.

haram el uzatmamış, hiç bir devlet kurumu satmamış ecevit, özal'ın ticaret atılımı diye imf'den aldığı saçma sapan borçları kapamaya çalışan evecit.

müstehak bize, severek izliyorum.
Daha beter olun, isterse 2 değil de 20 lira olsun.
Bana ne, alıp yiyemeyen ama bu sistemi var eden halk düşünsün.
Umrumda da değil.

Şimdi bir şeyler desek vatan haini bölücü dıj mihrag PKK fetö cehape terörist din millet düşmanı Türkiye'nin büyümesini gelişmesini zenginleşmesini ekonominin iyi olmasını istemiyorsun diyen biri çıkar.

Ondan sonra bu beyinsize laf anlatmak zorunda kalırız.
Bunun için "umurumda değil" diyerek yağmurun zevkini çıkarayım.
güncel Önemli Başlıklar