bugün

pek tabi burada bahsettiğimiz olaya ahmet hakan vs. de giriyor da asıl ba$lık $öyle; birtakım sözlük yazarlarının entel görünme çabaları, evet.
hemen açıklıyorum yazarlar; $imdi sözlük diye bi' $ey kurmu$ adamlar, ortam falan var negzel $eyler yazılıyor da, olmuyor bazen. adam geliyor cumartesi ba$lığı altına sabah fotograf çekilip öğleden sonra blues e$liğinde en güzel geçen gün bık bık bık diye yazıyor.

$imdi sikizleyeyim diyorum ben böyle adamları,bunu yapıyorum .lan neysen onu yazsana be canci$ nedir bu kız kaldırma çabaları falan, ben ilk görü$tüğümüzde anlayacağım senin ne mal oldugunu.

böyleyken böyle i$te a canlar b aztekler c vikingler..

büdüt: gelip de bana iki gündür burdasın hocu bu ne tespit der isen kalbini kırarım bilmi$ ol.

yazarlarının ne lan!!!11
$öyle de Bi' $ey gözüme çarpmadı değil sevgili uludagsozluk yazarları; bu abiler wikipedia'dan imdb'den falan bi' ton bilgiyi copy paste yapıp " insanı deruni dü$üncelere iten, sürrüalist betimlemelerle dolu imgesel durumların tümdengelimle insan vücüdunda e$siz biçiminde anlatıldığı eser" gibi $eyler de yapıyorlar, hemen balyozla kafalarına dalmaya geliyorum.
bunlara gel lan iki pes atalım dediğinizde " yek yæææ azizim o ne öyle gel de starbucks'da oturup iki kitap ele$tirisi yapalım" falan derler.
birtakim yazarların içinde bulundukları beyhude çabalardır. birbirimizi kandırmayalım.
sonuçta hepimiz; yeni yediğimiz portakal sebebiyle yapış yapış olmuş ellerimizden dolayı, yampirik bir şekilde ürkerek tutulmuş mause yardımıyla başlıklara tıklıyoruz. * *
hepinizin içinden evet lan dediği doğru aslında dediğini duyar gibiyim sevgili aztekler, malum entarimin ne halde oldugunu görmem bakımından hepinizin acep biri oylamı$ mı lan karmam ne olmu$ diye a$ındırdığı ben butonuna tıkladım. gördüğüm beni yanıltmadı canlar, $öyle söyleyeyim $imdi bu adamların default özelliği etraftan bilgi toplayıp kendilerininmi$ gibi birle$tirip bizlere sunmaktır.

peki biz bu durumda sessiz mi kalmalıydık canlar, tabi ki hayır. i$te bugun uludagsozluk tarihine damgasını vuracak gündür, bi' nevi for mother russia'dir. * yıllardır süregelen suskunluğumuzu artık üstümüzden atacağızdır, artık ezilenler lider olacaktır lan!!!11

neyse evet tıkladım ben bu butona yine bu adamlar tarafından eksilendiğini gördüm entarinin, pek tabi bunun hiç önemi yok.. bi' sorunsal değil yani anlayacağın ama dediğim $u i$te iki üç kelime edemeyen adamlar, lan beni anlatmı$ bu ucuzkenar ucgen deyip eksilere abanıyorlar, varınız vursunlar.. bi' de bok atma modu activated/ $ olayı, hmpfs.
derde dert katan, derman olmaya liyakat mı kesbeder demiş biri. *
tanım: masturbatif eklem ağrıları çeken bünyenin savaş naraları eşliğinde koşarken entel dimağlarca susturulması, susması, cabası...
bir de tam tersi durumlar vardır ki onlar daha vahimdir. halk içinde veya sözlük içinde en nihayetinde herhangi bir şeyin içinde bunlara postmodernist entel tavırlar sergileyen protest bünye denilmekte. bu bünyenin sözlük geçmişi olduğunu ima edici ahval ve şeraitler içinde bulunması ve bunu imleyen bir dil kullanması ve beraberinde saldırı pozisyonu almış olması onu farklı bir konuma oturtmaktadır.
tarafımızdan kendisine iyi oturmalar dilenmektedir.
bununla beraber uludagsozluk'ün, bünyesinde bu kadar renkli simaları ve değişik entelektüel bireyleri barındırıyor olması da hoş bir durum arzetmekte. o zaman ne diyoruz o entel sarmadı bu entele gel. entel candır.
öncelikle söylenmesi,yazılması gereken şeylere önem veren yazara yapıştırılan etiket.
(bkz: bir takım medyanın uydurması)
tamamen metin bazlı * * sanal bir ortamda olduğumuzu biliyor olduğumuzu düşünürsek bizi onların entel olma çabası içinde olduğunu düşündüren şeyler tamamen onların girdilerinin bizim hayal gücümüzde onları nasıl hayal ettiğimizle alakalı gerçeklerdir. *
-hey enteller basın eksiyi basın ...
ohh yarasın...
dur bakalım entel mentel yok hepsi benim hayal gücümün ürünü. yoksunuz olum siz... neresi lan burasi... what is the matrix.
gün geçmiyor ki yeni hadiseler ya$anmasın sevgili dostlar.. bu ba$lıkta bahsettiğimiz birtakım sözlük yazarlarıyla tanı$tım ben bugun, normal bildigin insanlar burun delikleri var falan.

konu o değil $imdi dedik ya böyle bi' entel gorunme çabaları, bi' meydan larus durumları süregeliyor diye, i$te öyle bir $ey.. hemen gözlemlerimi aktarıyorum, $imdi benim bu tanı$tıgım adamlar cihangir'de oturuyorlar, her daim ellerinde okumadıkları bi' dergi falan oluyor.. i$te arada sözlüğe falan girdiklerinde oradan bi' $eyler okuyup yorum yazageliyorlar.. sonra kedileri oluyor bunların tüylü tüylü, bol salata yenen kafelerde oturup sıcak $arap içiyorlar falan i$te.

demem o ki böyle entel gorunmeye çalı$ıp da bi' olayı olmayan adamları sözlüğe almayalım, kurtulalım bunlardan derhal.
(bkz: bir takımın ayrı yazılması sorunsalı)
(bkz: başlığa çok uygun hissettim kendimi)
hangi takim yazarlarindan bahsettigimizle de ilgili olan bir gozlem.

(bkz: bir takimin yazarlarinin entel gorunme cabalari)
(bkz: bir takim yazarinin entel gorunme cabalari)
(bkz: bir takim yazarinin anilari)
(bkz: bir yazarin takimlari)
$öyle de bi' olay varmı$ canlar.

{

$imdi malum last fm deyü bi aplikey$ın var, burada listeler tutuluyor i$te dinlediğiniz sırf bu adamlar entel dantel gorunmek için gulben ergen $arkılarının isimlerini deği$tirip pink floyd $arkılarının adlarını yazıyorlar sonra da negzel listen var lan diye mesajlar alıyorlar kızlardan.

bi' de msn'de dinlediğinin görünmesi $eysini aktif edip buradan da kız kaldırma durumuna gidiyorlar, çok ayıp $eyler bunlar, yapmayın. gülbene ergen dinlediğimizi saklamayalım.

}
ya göründüğün ol ya da olduğun gibi görün sözünün hatırlatılması gereken insanın çabasıdır.
güncel Önemli Başlıklar