1. 1.
  Hükümdarın biri çok zalimmiş. Bir iş bulmasa halka taş kırdırırmis. Halk isyan etmiş nerede Hz Ömer'in adaleti diye bağırmış. Hükümdar gülmüş: nerede Hz Ömer'in ashabı?
  2 -1 ... deli hasim
 2. 2.
  Her türlü sorunun neredeyse tümünün hatta cevabı mevcut bu dünyada, bundan dolayı zamanla olacaktır illa ki.
  Not:bacanak olma fikri hoş değil, takılıcaz ayağına kafamı güzel yapıp karıya götürecek sözlük elemanları pek kötü bir fikir.
  1 ... problem solver
 3. 3.
  Muhafazakar bi bölgede ikamet eden biri olarak bulunduğum yerde vardır ancak sayıları sandığım kadar çok değil olanlarda benim ilgimi çekmiyor aşırı içine kapanık asosyal kızlar genelde,ilgimi çekenlerinde namuslu olup olmadıklarından emin olamıyorum olsamda onlar beni beğenecek mi bilemiyorum.NEYSA..
  2 -1 ... manafaka
 4. 5.
  Hele bir de bu devirde sizce mümkün mü. şu anda bir çok sözlük yazarının gelecekte ki eşinin , kendisinden önce bir sürü kişiyle hadi bilemedin 1 bile olsa illa ki senin dışında senden önce biriyle yattığı gerçeği. gelecekteki çocuklarının annesi olacak bir kişi... evet 20 yaşındaki genç bir kız üniversite de sevgili yapacak ve onla bir kez bile yatmayacak. kulağa inandırıcı geliyor mu ?
  ... san fransisco niggasi
 5. 5.
  aradığın sadece namusluysa git doğuya bas başlığı köyünden çıkmamış kız versinler.

  ama bilgili kültürlü eğitimli vs. arıyorsan ya binde bir denk gelir ancak yahut kandırıldığını evlendikten sonra anlarsın.
  -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
 6. 6.
  evlenmek niyetinde olmadığınızı gösterir. evlenmek isteyen gayet de bulur. niyet önemli tabi.
  2 ... anti sosyal
 7. 7.
  Bulmuştum da yar olmadı ellerin oldu .bir daha onun gibi bulamam.
  1 ... alexdeberk
 8. 8.
  öncelikle namus kavramı kişiden kişiye değişir.
  ama ben türkiye'de bulunacağını sanmıyorum.
  sebebi çok basit. bu memleketin insanı erkeğiyle kızıyla batılılaşacağım diye iki kültür arasında bocalayan kendini bir portrede tutamayan insanlar. erkekler skor yapmaya çalışıyor kızlar ise batılılaşacağım, çağdaş olacağım, atatürkçüyüm len, modern olacağım vs diye diye afedersiniz orospulaşıyor. evet bu ülkenin genç kesiminin %80'lik bir kısmı. soyunarak, etek giyerek, instagrama fotoğraflar atarak modern olmayı sanıyorlar. daha kötüsü seks yapmayı iki insanın özeli olmaktan ziyada kadınım ben ya erkekler yapınca normal ben yapınca orospu mu olacağım benim de isteklerim var deyip etkilendiği her erkekle birlikte olarak normalleştiriyor.

  ben hiç yurt dışına çıkmadım ama kısmetse niyetim büyük. şahsen batıda durumun böyle olduğunu düşünmüyorum. onlarda batılılaşacağım diye bir ıkınma yoktur herhalde. kendi kültür dairelerinde yaşıyorlar.
  sık sık yurt dışına çıkan ve hayatının bir bölümünü avrupa'da geçiren eski hocam bana şunu demişti:"onların namus kavramı aldatmamak, rüşvet yememek, pembe de olsa yalan söylememek üzerine kurulu bizdeki gibi iki bacak arasına değil." bu çarpıcı bir sözdü benim için.
  ha türkiye'de el değmemiş kız isterim çünkü burası benim kültür dairem ama nasibim yurt dışından ise kesinlikle bekaret aramam. önemli olan sadakat, sevgi, saygı.
  bunu neden söylüyorum çünkü bu ülkenin boktan insanı bakire olsa kendini everestin tepesi olarak görüyor, olmayanı ise sizden aradığı cinsel gücü bulamayınca kolayca aldatabiliyor.
  yaşadım, duydum, gördüm.

  hatta size şöyle söyleyeyim; namazında, niyazında olan bir arkadaşım var. pamuk gibi bir insan. ya bir insan tüm ilişkilerinde aldatılır mı aq ? işte burası türkiye. türkiye'de kaliteyi sadece savunma sanayinde aramak lazım.
  1 -2 ... samanyolundakisaman
 9. 9.
  ah ah yaramı deştiniz nerde kaşar, motor var beni buluyor. abi bir senede 20 den fazla kızla tanıştım abi vermediği kalbini kimse kalmamış bana yıkılacak.

  abi erkek halimle ben utanıyorum bir mesaj atıyorlar. yok yatakta mutlu ederim seni üzmem, kek yaptım bana gel . kızın biri erkekler beni sikmek istiyor kusura bakma güvenim kalmadı yazmış daha bu kibarları.

  sonra yakışıklısın bu yaşa kadar niye evlenmedin diyorlar. hele kızın biri inanamadı utanmasa gay mısın diyecek. sen gibi motorize denk geliyor napalım diyemedim nasip dedim.
  1 -2 ... minmimeranim
 10. 10.
  Kimse kusura bakmasin kardes bakir değilseniz bakire aramayacaksiniz.
  ... rottweilerarrif