bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yardımsever türk genci için büyük fırsat. bu camları açamayan bayanlara yardım edip onların gözlerine girmek gerçekten güzeldir.
  6 ... arjen robben
 2. 2.
  bazen delikanlının karizmasını çizen camlardır bulnlar. bir bayanın açamadığını gören delikanlı açılın ben yaparım edasıyla olaya atılır, açamayınca tüm karizma çizilir, en son çareyi bu kilitli demekte bulur.
  5 ... palta
 3. 3.
  bir değişik versiyonu da servislerde üst havalandırma kapağının açılmaması hadisesidir. yaz sıcaklarında servisin içi bunaltıcı olmaktadır, tüm camlar açılır ama yetmez. Özellikle kızlar için o üst havalandırma kapağının açılması çok önemlidir. Bu noktada devreye servisin erkekleri girer. Servisle okula gidilen yaşlarda boy ve orantılı olarak kuvvet yeterli değildir ve şans eseri o gün de o kapağın altına oturulmuştur. arka sırada oturan kızlar -ki ayrıca (bkz: okul servislerinde arka koltuk tayfasi)- şahıstan o an istenmemesi gereken şeyi isterler. evet o kapak açılmalıdır. hayır o zaman üşürüm, açamam çok esiyor gibi bahaneler bu noktadan sonra işlememektedir. ayağa kalkılır, yukarıya doğru esnenerek kol çift elle tutulur. sonun başlangıcıdır artık. en fazla yirmi saniye sonra düşülecek durum hayal edilerek olmaması için Allaha dua edilir tüm benlik ile. konsantre olunur, gözler kola kilitlenir. ıhhh. ıhhhhhhhhhh.
  ve işte o an gelmiştir;
  -çekil devedikeni, açayım

  senelerce bu olayın etkisinden kurtulamayan bünye, artık büyümüş, kocaman ve iri cüsseli olmuştur. fakat artık ortada ne servis, ne açılmayan havalandırma kapağı, ne de okul servislerinde arka koltuk tayfasi kalmıştır.
  4 ... devedikeni
 4. 4.
  (bkz: okul servislerinde arka koltuk tayfasi)
  ... devedikeni
 5. 5.
  insanı rezil etmeye birebirdir bunlar. ne kadar güç harcasanız da, o sıcakta, bunalan insanları rahatlatıp kahraman olacakken; rezil olursunuz. eskaza açmayı becerirseniz kapatmak da oldukça zordur.
  1 ... hadiii
 6. 6.
  acarken kolu elinde kalabitesi yüksek cam..bırakın sizin yerinize baskası yapsın..
  ... clasura
 7. 7.
  bu otobüslerin neresi çalışır ki camaları açılsın denilen cam
  ... tereyagliiskender
 8. 8.
  bu sorun izmirde de olmaktadır. ayrıca otobüslerde yazın çok sıcak kışında çok sıcak bir ortamla yolculuk yapılmaktadır. eshot,izulaş...
  ... pink_floyd
 9. 9.
  (bkz: otobuslerde bir turlu yatmayan koltuk)
  ... redwinemania
 10. 10.
  otobüslerin ne kadar bakımlı olduğunun bir göstergesidir.ne kadar bu durum avantaj olarak kullanılsa da bu halka verilen hizmetin kalitesini göstermektedir.
  ... hakande84