1. 1.
  sadece galatasaray' a düşman, farklı değerlere tahammülü olmayan bir zihniyetin üretebileceği üzücü iddia. böyle rencide edici, asılsız iddialar yöneltmek sadece üzücüdür. unutmamalıyız.
  2 ... legend of the stranger
 2. 2.
  Fenerrum gibi rum takımı değildir. Haki ki türk takımıdir. Ve en çok taraftarı bulunan takımdır. Haklısin türkun galatasarayla ne işi var fenerrum varken demi.
  ... emir timur
 3. 3.
  aponun takımını tutmam ben . zira en büyük yalakasaraylı imralıda . kim oldugunu bilirsiniz siz .
  -12 ... hasegawa
 4. 4.
  Kasli yakisikli zengin erkek gerekli aciklamayi yapmis ustune fazla konusmaya gerek yok...
  -1 ... gezdimgordumyenildim
 5. 5.
  '' mustafa kemal atatürk' e suikast gerçekleştiren biri asla fenerbahçeli olamaz '' iddiası gibi dar açıdan bakılan bir iddiadır. bir fenerbahçelinin atatürk' e suikast yapmayı planlaması tüm fenerbahçelilerin aynı niyette olduğunu göstermez.
  dolayısıyla bir teröristin galatasaray' ı desteklemesi tüm galatasaraylıların onunla aynı düşüncede olduğunu göstermez. bu tip iddiaları yöneltmeden önce '' bu takımları destekleyen insanlar kırılmaz mı ? '' diye düşünmek yerinde olacaktır.
  kırıcı genellemeler yaparak insanları rencide etmenin lüzumu yok. unutmayalım.
  3 ... legend of the stranger
 6. 6.
  Şu başlığı açan gerizekalı zihniyetle aynı ülke de olduğum için utanıyorum . ülke elden gidiyo hala gs böyle , gs şöyle şerefsiz vs vs..... Orada 40 tane can gidecekti hala gs ye çamur atma derdinde bazi ibneler gs fransiz takimiymis..... Amkodumun evladi göğsünde türk bayragi taşıyan her takım türk galatasaray zamaninda fena sikti heralde seni acın büyük tabi....
  4 ... dunyali arif
 7. 7.
  Sizin Türk takımı değil dediğiniz GALATASARAY kurtuluş savaşı döneminde takımın çoğu oyuncusunu mevzilere göndermiş bir kulüptür. Fenerbahçe o yıllarda tek bir futbolcusunu cepheye göndermezken ülkeyi savaş yerine bir futbol turnuvasıyla kurtarıcak düşüncesine sahip gereksiz bir kulüptür. Ülke futbolla değil savaşla kazanılır. Yaşadığınız bu topraklarda Galatasaraylıların kanı var. ingilizlerle yapılan futbol turnuvası kurtarmadı bu ülkeyi. Bugüne baktığımızda ise 1907'den bu yana şeref yoksunu olan bu insanların şuanda şikeyle beraber türk futbolunun adını kara lekelerle yazmıştır. Avrupada Türkiyenin adını duyuran takımdır GALATASARAY. Büyüklüğümüz altında eziliyorsunuz şikeci köpekler.
  3 ... ultrasgala
 8. 8.
  bir türk tam da galatasaray'lı olur. çünki;

  amerika keşfedilmemiştir henüz ve galatasaray'ın tohumları bu topraklarda mevcutdur. Galatasaray'ın mekteb-i sultanisinden çıkan insanlar şu an götünü kaşıyayarak bu entryleri giren insanların dedelerini yüzyıllarca yönetmiştir.

  Siz gidin işgalci güçler ile futbol maçı yapın azizim, mekteb-i sultanidir o yıl mezun vermeyen. sen hala galatasaray'ı cenaabet bedeninle ağzına al!
  3 ... bywolf
 9. 9.
  istemeyen olmasında bırakın o ayrıcalık bizde kalsın.
  3 ... lugat47
 10. 10.
  galatasaraylı olmak her türk'e nasip olmaz efenim, doğru önerme. galatasaraylı olmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu sadece biz galatasaraylılar anlar.
  3 ... hektisch