1. 1.
  1. seçenek: üzerinizdeki kıyafet uzun kolluysa eğer; kıyafeti ülke dışına çıkarmalıyız veya nasa uzaya çıkarken onlara göndermeli ve dünya dışına çıkarttırmalıyız.

  2.seçenek: kolunuz çıplak ise art arda 78 kez banyo yapılmalı ve kolunuzu 15 - 16 saat, hiç durmadan yumruklamalıyız. geçmez ama denemekten zarar gelmez.

  3.seçenek: kolunuz yine çıplak ise o kol'a 55 sene boyunca her gün 2 saat ara ile benzin veya mazot döküp iyice sürtmeliyiz. ancak öyle çıkacaktır.

  4.seçenek: kıyafetinizi çok seviyorsunuz ve atmak istemiyorsunuz türbanlı eli değmiş kıyafetinizi 17 yıl boyunca, her gün yüksek ateşli bir tencereye su koyuyoruz ve onun içine atıyoruz ardından 22 saat kaynayacak ve böyle her gün yaparak 17.yıl sonunda kıyafetinizi dilediğiniz şekilde giyebilirsiniz.

  teşekkür etmeye gerek yok.
  -10 ... dr animo
 2. 2.
  artık çok geç canım geçmiş olsun.
  ... ibni maymun
 3. 3.
  bir türbanlı koluma dokundu ne yapmalıyım
  3 ... forza antalyaspor
 4. 4.
  enfekte olduğun için yapılacak 2 şey var. henüz erken ise kolunu kesip at ve yaşa. zaman geçmiş ise yaptığından utan ve şerefinle öl! bir de komikliği bırak. ben de yapmıyorum mesela komiklik. bazı insanların üstünde durmuyor zorla mı?
  ... eychdi
 5. 5.
  Zımpara çek.
  -1 ... theecroow