bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    canlı türleri içerisinde sosyolojik değişimi akamete uğrayıp gotik kalan kemalist.

sadece güzide memleketimin sınırları içerisinde varlığını sürdüren bu tür isveçli bilim kankalarımın ilgisini çekmiş.
    isveç bilimler akademisi başkanı beni aradı; sikini daşağını yiyim karga bu türü incelemek istiyoruz bize yardımcı ol diye ricada bulundu. ben ne kadar bilimsel araştırmalarımın çoğunu bu tür üzerine yaptığımı, bir netice alamadığımı söylesem de ikna edemedim.
    sosyolojik evrimini insancıl olana taşıyamayan bu gotik türü-ki aralarında evrimci olup bu türün fizyolojik evriminin akamete uğradığına inanan bilim adamları da var. şahsen ben evrime ne kadar karşı olsam da söz konusu bilim olunca kayıtsız kalamadım. onları da davet ettim. bakarsınız incelemeler sonunda evrim teorisini ispatlayan bulgulara rastlanırda adımız evrim tarihine geçer- incelemek üzere ülkemize gelecekler.
    bir takım ön inceleme raporları kendilerine sundum. nihayetinde gelip ülkemizde doğal ortamında inceleyip, insan formuna en yakın bu canlı türünü deneyler sonunda evrim* sürecini akamete uğratan nedenleri saptayıp, evrim sürecini insancıl olana taşımanın bir yolunu benimde katkımla araştıracaklar. eğer araştırmalarımız sonucunda olumlu bir netice alırsak, ülkem bilimine yaptığım sayısız katkılardan bundan daha öte katkı yapamam deyip bilimsel çalışmalardan kendimi emekli etmeyi dahi düşünüyorum.
    3 -7 ... klavuzu karga
  2. ?.
    (bkz: maklube zehirlenmesi)
    3 -2 ... bugun variz yarin yokuz
  3. ?.
    kemalist olmak bir fikir bir ideolojik olgu olduğu için tür olarak incelenmesi ele alınması mümkün değildir. ele alınacak başka şeyler için meydan larousse un incelenmesi tavsiyedir.
    (bkz: yazar bu başlıkta kimlik ifşa ediyor)
    (bkz: bir kimlik türü olarak şakirt)
    ... east for west
  4. ?.
    kemalist diye bir kavram yoktur, Mustafa Kemal ilkeleri ve Mustafa Kemal'in yaptıkları vardır.
    1 ... ruyaiscisi
  5. 0.
    Yanlızca ülkemizde barınabilen bu türün, yaşama alanlarının tahrip edilmesi ve usülsüz avlanılması gibi sebepler yüzünden, sayıları her geçen gün azalmakta olup ekolojik dengeyide ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu türün, devlet yetkilileri tarafından bir an önce gözetim altına alınması gerekmektedir. Kemalistlere de ihtiyacımız var bu ülkede.
    2 -1 ... abusiddikgampulagilli
kapat