bugün

Kocalarının rızasıyla evli kadınlarla birlikte olmak hoşuma gidiyor. Hem de çok.
asla aklıma gelmeyecek bir şekilde, çocukça inandım. sonra birşekilde başladığım yoldan geri dönemedim. kaç defa hesabı kendime çıkardım, ödeyemedim. yıllar oldu. her gün aklıma geliyor. inanışım/aldanışim. başkası bu yalanı söylese inandım dese salak mısın? derdim. öyle olmuyormuş demek ki. neyse...
görsel
aklıma yine bu çerçeveyi getirmiş olan başlıktır. esasında sevda da, günah da, sevap da. sırrınan olan tüm şeyler de paylaşılmaz değil elbette, ama herkesle paylaşılmaz.
Fake hesabım var o bundan dağa eğlenceli.
Bi ara küçükken "büyüyünce FBI olcam. Pelinle ajda derste ne yazışıyolar hepsini çözcem" diye mal mal hayeller kurardım...
herkese söylediğim ama bir türlü inandıramadığım durumdur. bakirim.
Her olaya doğaçlama tepki veriyorum sonra tepkime haklı kılıflar uyduruyorum ve sanki düşünerek önceden planlanmış süsü veriyorum.
Her şeye rağmen pişman değilim ?!
incide daha fazla takılıyorum.
latte yapmayı biliyorum.
Gerçi sir değil ama kocaman bir burnum var, alay ettiginizde uzuluyorum ama size soylemiyorum, iște bu benim sirrim.
Sırrrı sürrreyyaa.
açıklıyorum sırrım açıklanmayacak kadar sır.
Sırrımı en son paylaşacağım yer bile olamaz burası.
attention whore/drama queen olma arasında gidip geliyorum. herkes de bıktı benden. çöplüğümde yapayalnızım.
karşı komşunun kızı aslı (19), misafirliğe götürülen ben (6), beni odasını gezdirip kucağına oturtup dudaktan öpüş provası yapan aslı (19), şimdi evlendi çocuklu. hiçbişey hissetmemiştim ama uzun süreli bir öpüştü dilli falan hatırlıyorum, dudaklarımın ıslandığını silmem gerektiğini hissedip koluma silmiştim, zaten yanaklarım pide gibiydi biri öpünce hemen silerdim.
görsel

Ama aramızda kalsın..
Herkes beni michael jackson fanı biliyor ama aslında janet jackson'ın faniyim.
En kolay enstrüman diye bass çalmaya başladım.
Bir de o zamanlar param yoktu.
şiir dinlemekten hoşlanmıyorum.

zaten sanat cahiliyim, kafamın bastığı şey sayısı az ama sırf o kişi kırılmasın üzülmesin diye ilgi duyuyormuşum gibi dinliyorum.

sahtekarım evet.
aleksetimi hastasiyim yani acmak gerekirse duygu korlugu hic bisey hissetmeme durumu sevinme, uzulme, sasirma anlatabildim mi?
Son 2 yılda çok çirkinleştim ve aşırı kilo aldım. Aah 30 lu yaşlar ve yaşlılık
Ayak tirnaklarim cok Cirkin.
Yazarların başkalarına açmaya çekindikleri halde buradaki anonim kimliklerinin rahatlığından dolayı paylaştıkları sırlarıdır.

20'li yaşlardayım ve ayıcığıma sarılarak uyuyorum. ciddiyim.
Neye göre, kime göre sır.
Sözlüğe göre ise yaşımdan 4 yaş büyük gösteriyorum. Min.