bugün

--spoiler--
45. dakika:
"uyuyormuş işte kız, ne hayvanım hocu ben, yani saçma sapan paranoyaklıklar birşeyler, hem ne kadar tatlı uyuyodur şimdi, canım ya, çok büyük ayıp ettim, bir çiçek falan alayım ben yarın, uyandırdık kızı, ne bu telefon bağımlılığı yahu, yakışıyor mu sana, kız cevap vermemiş mesaja alt tarafı."
--spoiler--

[ Sözlük'te bulunan "Neden Evlenmedim" kitabına ait yazılar, ek yazılar ile birlikte yaz başında aynı isim ile basılacak. Bu nedenle yazıların buradan yayınını durdurmak durumundayım. Anlayış göstereceğinizi umuyor, ilginiz için teşekkür ediyorum. Eksper Mental ]
(bkz: yazik lan)
(bkz: yok artık)
(bkz: acı ama gerçek)
- sevgili sub-zero artık aramızdaki bu husumet bitsin dyrm. bizi dondurcan die kavga dövş olcak die hanmla sokağa çıkamaz oldk. bitsn bu kan davası ne dysun? kib aeo.

reptile
gerçekten seven olabilir. muhtemelen sevdiğinin yarısı kadar sevilmiyordur o ayrı.
hep öyle olur çünkü.
iletişimin çok önemli olduğunu düşündüğümüz şu zamanlar, aslında bizim dokunmaktan ne kadar uzaklaştığımızın da bir göstergesi elbet.

çünkü atılan sms'e cevap gelmezse sürünebilirsin elbet, peki ya görebilseydin gözlerini.
yanında olsaydı? o zaman böyle bir sıkıntı kalmayacaktı değil mi?
uzaktayken de mektup yazardın eskiden, ama cevap gecikirse ptt yüzündendir der umudunu sürdürürdün, sürünmek yerine.

hani artık insanların sevdiği kadar sevileceği bir ortam olsun istiyorum. ama bu tabular, bizim olmasına rağmen bize yasaklanan şeyler, iki tarafda insan olmasına rağmen, bir tarafın sürekli naz yapıyor olması falan bitsin istiyorum.

cep telefonuyla biter mi ilişki? bence o sadece ilişmekle ilintilidir.
siklenmemektir. bekle bekle bekle cevap gelmez zaman çok yavaş geçer hatta geçmez bile. dersin ne oluyor hacı çok mu darladım sıktım mı benden bıktı mı ne oluyor? insan üzülür ama bir idrak vardır; siklenmemek. siklenmemek dünyanın en rahatlatıcı en dingin duygularındandır. ona karşı hiçbir sorumluluğunun olmaması dolayısıyla ne yapsan zaten umrunda olmaması falan filan. bildiğin rahatlık.
her insanın hayatında en az bir kere olabilir. sürüngen olarak mesajına cevap bekleyen insanda suç yoktur, ona ümit verip sonrada cvp yazmayan yavşak kişidedir.Erkek-kız farketmez.
tavsiyem takmamaktır unutmak ve cvp beklememek daha hayırlıdır.
Üstüne düştükçe karşının götü tavana vuracaktır degmez bunu yaptırmaya.
mesajı yaz
"neden soguk konustuğunu anlamadım tatlım, bi sorun mu var gene"

sonra bekle,
10. dakika
olmuyor, ne yaparsak yapalım olmuyor işte. Gene buz gibiydi sesi, ne kadar uzak geliyordu.
iyi bak kendine dedi kapatırken, görüşürüz bile değil... şimdi bana sorun yokla başlayan bi mesaj yazacak, ama biliyor oda işte. oda bıktı sorunlardan...

20.dakika
neden olmuyor hersey cok müsait aslında, karakterler uyusuyor, ortak noktaları say say bitmez, ama içten sanki ruhlardan gelen bi uyumsuzluk söz konusu sanki, hala gelmedi mesajı
bu arada. garip.

40.dakika
ne cok seyle ugrastık, önceleri içkime karısırdı, ne çok kızmıstı ehliyetimi polislere kaptırdığımda, yada barda en yakın arkadasım diye tanıstırdığım kişiyle kavga edince.
elinde siyah poşetlerle gelme eve derdi, poşetin rengine takmıştı nedense. Komsular edepli biri sanacaklardı biralar beyaz posetin içinde olunca. Sonra alıştı. yani heralde belkide hiç alışamadı. Ailesi ile kahvaltı için organizasyon yaptıgında akşamdan kalma oldugum için yetişememiştim. Hiç sevmedi ailesi beni, ama o sevdi, evet evet sevdi, seviyorum dedi çünkü.

2.saat
bu saatten sonra yazmaz heralde arasammı acaba, kriz de etkiledi bizi, şarkının dediği gibi randımanlı gitmedi işler, eskiden oldugu gibi. Yokluklarla ugrasırken ben, o daha iyi bir hayat düşlüyordu, kafasındaki resme bir türlü oturtamıyordu beni belkide.

5.saat
aramak için cok gec oldu artık sabah ararım, yada bir mesaj atsammı acaba. Senle bu olmamışlığı kaldıramıyorum diye yazsam mı. Cok mutsuzum su an diyemi baslasam yoksa, dur en iyisi şöyke başlayayım.

mesaj yaz
"seninle bu olmamışlık, beni deli ediyor. Mutsuzluktan ölmek üzereyim şu an. Lütfen sessiz kalma, yarın herşey yoluna girecek de bana gene...."

yok yok gönderme bunu, birada bitmiş. Uyuyayım en iyisi.
Sil tuşuna basılır. Sürünerek yatağa girilir...
güncel Önemli Başlıklar