bugün

Mutlaka karşılığında bunun bir Bedeli olacaktır.

Mesela siz de yemek yaparsanız no problema. Hayat müşterek azizim.

Ben de onun saçlarını tararım.

Hatta onu yıkar da havluyla kurular yatağına kadar onu taşır mis gibi uyku uyusun diye bir bitki çayı demler.

Baş ucunda güzel de bir hikaye okur. Uykuya dalmasını sağlarım.

Niye olmasın. Sözluk kızı diye sevmemize engel mi var?
bir sözlük kızının gömleklerinizi ütülemesi normaldir.
iki sözlük kızının gömleklerinizi ütülemesi çok iyidir.
üç sözlük kızının gömleklerinizi ütülemesi sizin rüyada olduğunuzun göstergesidir, abdest almanız gerekir sonrasında.
dört ve üzeri sözlük kızının gömleklerinizi ütülemesi kıyametin kopacağının göstergesidir, sözlükte o kadar kız yok, dikkat et kendine.
çok değişik desenli gömleklerim vardı geçmişte. iş yerimdeki arkadaşlarım çok beğendikleri zaman çıkartıp veriyordum. gömlek değişimi yapıyorduk.

bir sözlük kızını hakkını vererek pompalarsam gömleğimi önce ütüler sonra da kendisi giyer.
ütülesinde kafamı ütülemesine bile razıyım.
Kendiminkini ütülemiyorum elin herifinkini neden ütüleyim. Heleki değer veriyorum die ütülemek amelelik.
evlenirsem eğer sebebi ütü yapacak birine gerçekten ihtiyacım olduğu için evlenirim. allah bin belasını versin ütünün, ütü masasının.

ütücü kızlar ekleyin.
" ne umuyon bacından , bacın ölüyor acından " atasözünü hatırlattı.
hangi kız olacağına göre değişkenlik gösterir. bazı kızlar yumurta bile kıramıyoruz diye yazıyorlar. benim beyanım değil evvelden okuduğumu aktarıyorum.

sonra dövüş etmeyin "gömleği yaktın beceriksiz" - "senin de ayakların kokuyor kafanda kocaman zaten pis herif" diye.
piyasaya yeni çıkacak ütü için, altı ay öncesinden başlatılan bilinçaltı yumuşatması operasyonunun ilk dalgasıdır.
o da olur inşallah bir gün.
donumu ütülemedikten sonra umrum olmaz. evet.
(bkz: genç memurlar rahatsız)

Hayır anlamadığım ütüleyecek sözlük kızı mı yok ütülenecek gömleğiniz mi ne bu eksi yağmuru.
benimkileri de ütülerse çok sevinirim ona kısır çay yaparım.
Hamarat olduğunun ve dahi size değer verdiğinin göstergesidir. Böyle kızlar var olsun, sayıları çoğalsın inştengri.