bugün

sözlük kızı için unutulmaz bir durumdur.

abartmıyorum şu teklifimi reddedecek bir kız yoktur burada.
Tam davet edecektim birden mesajları kesildi.
Açılın ben ederim.

Aha da reddettim. Noldu la bebe.
ne yedireceğine göre değişen davetlerdir. tavuk döner e gelmezler demedi demeyin *
gelmez. tavuk döner, kır pidesi veya "esnaf lokantası" sevmezler diyorlar sağda solda. he arada vardır böyle tam ekmek tavuk döneri görünce gözler parlayan veya bir tas çorba ile sepetteki tüm ekmeği yutan ama nadirdir herhalde *
Çiğ et ve bir kadeh kan var, deyince engel atıyorlar.
bireysel bir biçimde denemediğim hadisedir. karşı teklif gelirse ümraniye çarşıda çok güzel bir kebapçım var.
elli kere reddedildiği halde hala ısrarcı olan sözlük beyi beyanı. kaç kere söyleyelim daha ya
Sözlük kızları asker arkadaşınız mı lan sizin. Kebapçıya götüreni mi dersin, tavuk döner ısmarlayanı mı dersin, hesabı ödeten mi dersin hepsi burda. Lan öküzler azıcık kibar olun, davet ettiğiniz yemeği kendiniz yapın bari. Tabi kızın ne yiyip ne yemediğini de bilmeniz lazım. Bilmiyorsanız gelin ben size tarif vereyim. Abinizden öğrenin bir şeyler.
bir leylek bir sözlük kızı kalmıştı üstat yedirmediğimiz. ah ah teklifimi bir kabul edeceğini bilsem kendi ellerimle hazırlar yediririm mum ışığında güller eşliğinde yanında full hd görüntülü angara oyun havası. not yemek dediysek menemen felan değil ha. dolma mantı ne isterse. açık büfe sonra bir çay demlerim yanına süperlüks çerez piskuvi kremalı güncel konulardan konuşur yargı dağıtırız. kitap tavsiyesinde bulunuruz. tamam bu kadar yani 8 yok biz sadece yiyiciyiz memur bey. özel şoförümden eve bırakmasını rica ederim. demi hayallerle yaşıyoruz. boş verelim sözlük erkekleri olarak mangala ya da balığa gideriz. bu senede sözlük kızlarından fayda yok. S.
nasıl edeyim la. Nusret'e gidelim derse diye korkarım.
Desti izdivaç yapmıyorsunuz arkadşalar sakin olun. Yeri siz belirleyin, atıyorum köfteci Ramiz, soru da şu : "akşam köfteci ramize köfte yemeye gidelim mi?" bak bitti sorun. Ya evet der ya hayır *
Sıkça düşünülendir.
iftar açtıktan sonra sıcak su ile abdestini alıp namaz kılma keyf.
Henüz benimle yemeğe gelmeye layık değiller üzgünüm.
güncel Önemli Başlıklar