bugün

la bunlar erkek bulamıyor ki aldatsın yoksa ne işi var sözlükte.
sözlükte kız olsa belki olabilecek hadise.

bi de hunharca ha. vay amk.
istenmeyen, üzücü bir durumdur. ANcak bir gerçek hayatta hunharca aldatılmak değildir
utanç verici bir durumdur. Ava giden avlanır sözünü icat edenler sağolsun.

(bkz: Ben değil bir arkadaşım)
Oysa beni sevdiğinı söylüyordu
yazıklar olsundur.
fuckbuddy ararsan olur öyle.
gayet olası bir durumdur, abartmaya gerek yok.
sözlükte tanışıp sevgili olan hatta evlenen insanlar olduğuna göre aldatılan ve aldatanlarında olması çok normaldir.
aldatılmak zaten tek başına kötü birşeyken bir de bu olay hunharca gerçekleşmişse kötülüğü katbekat artmaktadır bana göre.

bu arada hunharca denilince aklıma sevgilinin gizlice seks partilerine katılarak aldatması geldi. dancing beer stayla ahahhdasd.
okadar kotu bi olaymis ki arkdasin arkdasi yasamis olmus. arkadas da olmus hatta teyzesinin amca oglu bile olmus. tabi arkadasin cevresi gaza gelmis baslamislar teker teker olmeye.
imkansız olaydır. türk kızlarına göre bir çok olay imkansız olduğu gibi buda imkansızdır.
Sözlükte konusu sizi ilgilendiren bir başlığın açılmasının nedenidir.
çok kötü durumdur. bir arkadaşım yaşadı. arkadaşım derken benim arkadaşımın okuldan tanıdığı arkadaşının kuzeni...ki bu kuzenin kankası olan kızla da ben bir ara takılmıştım, ilişkilerim tek geceliktir genel özelliğim budur, çapkın, hovarda 24 ayarda adamım, kız güzeldi bana aşık tapıyor, sensiz nefes alamamlar, ölürümler falan...konuya gönelim aldatılan bu arkadaş sonra gitti bir köşede ölü numarası yaptı.
deşifre edilirse ibret verici örnek olarak azalım gösterebilir.
Yani sözlük kızı olmasaydı acı verici olmaz mıydı aldatılmak ?
orda ne içiliyosa o promilin aynından buraya da yollayın lütfen.
arada olur bunlar. olmasa güzel olur ama olur arada napalım.
baya kötü bir olaymış. sözlükten bir kişinin arkadaşının arkadaşı yaşamış ve bir köşede ölmüş.
çok kötü durummuş. bir arkadaşımın arkadaşı yaşamış bir köşede ölmüş.