bugün

şu profil fotosu olmayaydı...sigh...kabus olarak görüyorum arada.
erectof diye fenomen mi olur lan? bu nicki ne zaman görsem bi gülme geliyo bana. bundan olsa olsa fenomen değil menemen olur amk.
Ereksiyon olamayan bir yazar. O yüzden sözlükte yazar. Yazık hıammına.
siyasal islamci nurcu fettullahçı dinsiz hayin kitlenin kabul etmeyeceği gerçek.
altı banttan sayı alan tespit. ulan ilk defa bir başlıkta adımın geçmediğine sevindim amk! evet.
şu iki aylık zaman içerisinde bütün azametiyle,
derin felsefi görüşleri, kütüphanelere sığmayan yoğun bilgi birikimi ve de efsane olmuş ironileriyle,
sözlüğe ağırlığını koymuş ve biz sözlük kullanıcılarına,
açtığı başlık, yorum ve tesbitleriyle yön vermiştir. uludağ sözlük artık onunla daha bir farklı.

yakında ekşiyi ezip, sözlük mecrasında uludağ' mızın bir numaraya yerleşeceğinden artık en ufak bir şüphem yok.

not: erectof' u çekemeyen bayatlamış troll oytunkaran' ı, açtığı başlıklara belgeli yorum- değerlendirme yaptığını sanan tengir budun' u, kendini entry'lerin padişahı sanan mel mel bakan gibson' ı, egzantirik başlıklar ve nitelikli yorumlar yaptığını sanan totonok folmondoko boton gomo' u, yarışma, pasta, börek açarak sözlüğü gereksiz işlerle uğraştıran nazik ve kibar moruk hassas nihat' ı, her dem savaşıyormuş gibi yazan tekavüte çıkmış barış hemen şimdi' yi, ne olduğunu hala çözemediğim vatan ve aydınlanma manyağı rumeli 71' i, uyarı manyağı olmuş sözlük yetkilisi alkolik oldum' u kınıyor ve en kısa zamanda çanak anten takmalarını öneriyorum.