bugün

halı saha maçlarında böle topa hayvan gibi abanan tipler vardır. sizde kalecisinizdir.

bu hayvan gibi abanan tiple karşı karşıya kalırsınız ve hayvan gibi abanır topa. top ansızın kasıklarınıza gelir ve...

o ağrıyı düşünün. top, kasıklarınıza çarpıyor. bir ağrı aman allahım ölmek istersiniz.

iş bu yazıyı okuduğum zamanda böyle bir acı hissettim işte kasığımda. allah amcık hoşaflarına bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah.
terbiyesizlik ve vicdansızlıktır.

al biraz da bununla oyna.
bir sözlük yazarının tüm sözlüğün ayarlarıyla oynaması kadar vicdanları yaralayan bir durumdur.
(bkz: oynar mısın benimle)
tüm dişilerin selamati için; duygu oynaması ile yarım bırakmayıp, bir level daha üstü olan karadul taktiği ile; duygularını düzelemiyecek hale getirip, kökünden yok etmek gibi kalıcı çözümler de tercih edilebilir.
ayıp birşeydir.

birileri de bana yapıyo bunu, felaket kapıldım kendisine anlatamam, resmen bu soğukta donsuz yatıyom aşkından. intihar falan edierim diye de korkuyom. en sonunda seni işlettim demesinden daha da çok korkuyom. *

edit: hem duygularımla oynayıp hem eksiliyosun çok kaltaksın ya. :(
(bkz: sikmeseler bari)
yapılması gerekenler arasında en son olanıdır. neden diye sorarsanız, bir sözlük erkeği bu tarz durumları çok kafa karıştırıcı anlatır ve kadın en sonunda "allah benim belamı versin" gibi sözlerle oradan yaz uzaklaşır yada erkeğin boynuna atlar. bence.
hiç yakışık almaz.
(bkz: kız sanılıp erkek çıkan yazarı yine de sikmek)*
Çok ayıp yazarıdır. Milletinde işi gücü yok sanal alemde olan kimliği belirsiz insanların duygularıyla oynamasına izin verir. Peki.
görsel
mutlu musun? çok acil omzuna yaslayacağım bi hanımefendi arıyorum. çok duygusalım
ego mastürbasyoncusu çirkin sözlük kızları tarafından "yapın çok zevkli" şeklinde desteklenen olay.
görsel
Yapmışlığım vardır.
Gereksiz bir harekettir.

Şimdi müsaadenizle genellemenin kıçına Pandik atacağım ama;

Biz erkekler biraz öküz olduğumuz için pek duygularımız yoktur,
Aslında vardır ama bize kadar olduğu için çabuk unuturuz

Yani sen dur şunun duygularıyla oynayayım diye 3-5 gün plan proje yaparsın

Sonra oynarsın erkek kırılır ama önünden güzel götlü koca memeli bi hatun geçince anında unutur.

Unutmazsa ılıktır.*
Pikachu resmimi eksilemeleri haricinde hiç böyle hissetiren bişe olmadı...
güncel Önemli Başlıklar