1. 15.
    Bafetimbi Gomiiis!
    2 ... gamer girl
  2. 14.
    galatasaray'ın ofsayttan attığı 11 golü biri bana aciklasin sözlüğü bırakıyorum.götünüzden element uydurmayin şu sözlükte.kaynak güya bein sports.ne link var ne de baska bir şey.

edit:Eksileyin ama aynı anda açıklayın.Hangi 11 gol hadi aciklayin sözlüğü birakacam.
    2 -3 ... one last chance
  3. 13.
    https://www.instagram.com/p/BizH1ocBMGO/
    -1 ... galilei nin torunu
  4. 12.
    (bkz: Kaynak götüm)

Twitter’da birbirlerini gazlayıp haber uyduruyorlar sonra gerçek sanıyorlar. Bunlar zavallı ya. Evet.
    2 ... oytunkaran
  5. 11.
    biraz da fikret orman ve yönetimin suçu. fikret orman'ı çok severim ama bu konularda çekingen. ben olsam yıldırım demirören ile konuyu özel olarak görüşürdüm. kim ne derse de desin, beşiktaş'ın hakkını yedirmekten daha mı iyi.
    1 -2 ... rauf
  6. 10.
    resmi istatistik. 2017 - 2018 sezonu şaibeli, şikeli, operasyonlu. şampiyon değilsiniz, yapıldınız. sizi ancak yaparlar, olamazsınız.

(bkz: riva arazisi peşkeşi ve galatasaray ın kollanması)

ayrıca resmi istatistik karşısında hala tinerci minerci diyenler var. beyinsiz cicişler.
    5 -9 ... barilla
  7. 9.
    Var da geliyor artık bu beşiktaşlılar neye ağlayacak merak ediyorum.
    ... aldanmacocuksuyuzumee
  8. 8.
    Tinerci icadı. Önemsemiyoruz.
    3 -1 ... old quiet stranger
  9. 7.
    beyler gs'nin pespese trabzon basaksehir ve besiktas maclari vardi. istatistik bakana kadar o maclardan birini yenseydiniz simdi gs falan konusulmayacakti. ayrica cok övundugunuz kadikoy derbisi de var.

saygilar.
    2 ... 29th
  10. 6.
    Tiner kafası. Bu lig için şerefli olmak falan.
    4 -1 ... abbas dikbasar