1. 1.
    gece gece aklıma geldikçe kendi kendime sinir olduğum, cevabını bir türlü bulamadığım soru. çevremdeki insanlara bakıyorum kimi çok kolay kafasına göre birini bulabilirken, kimi bir kaç günde bir sevgili değiştiriyor.
    kendime tamam diyorum artık bende birini bulacağım fakat nereden başlayabilirim ne yapmalıyım konuya o kadar çaylağım. asosyal olmak işleri daha da zorlaştırıyor konuşup yardım alabileceğin hiç kimse yok.
    böyle giderse dünyadan geçmiş, kimsenin hatırlamadığı insanalar kervanında bir son bizi bekliyor.
    3 ... hatake kakashi
  2. 2.
    Temel sorun aslında sorunun ta kendisi, Sevgili olayını gözünde büyüktükçe karşı cinsten herhangi biri daha da ulaşılmaz oluyor. Ulaşılmaz oldukça seçim yapabilecek konumdan seçim yapılan durumuna düşüyorsun ve ortalamanın üstünde bir tipin yoksa seçilme şansın git gide düşüyor. Durum bir çeşit kısır döngüye giriyor.
    2 ... kutsal bok bocegi
  3. 3.
    alışılmışın dışına çıkmaktan korktuğun için zor. aynı problem bende de var. bi kız için çabalamak saçma geliyor. bok çıkma ihtimali olmasa belki.
    1 ... kurenai