bugün

-kremalı pastanın besin özelliğinin unutulup,bir kişisel savunma aracı olması durumudur.
-kremalı pastanın altından tutularak belirlenen hedefe atılmasıdır.
-pasta eğer atılan kişinin suratına denk geldiyse,kişi yalayarak pastayı saf dışı bırakabilir.
-eğer atılan pasta düğün pastasıysa,atılan kişi acile kaldırılır.
kremalı pasta sadece savunma aracı değil, saldırı aracı olarak da kullanılabilir..
ne hikmetse cesitli filmlerde ya da dizilerde * fazlasiyla rastladigim saldiri-savunma bicimi. hayir anlamiyorum biz mi geri kaldik, caga mi ayak uyduramadik ama ben her pastali ortamin gerginlesmesi halinde hurraa diye pastaya dalindigina rastlamadim. hayir yaptin diyelim pastayi yapana nası aciklicaksin, ona acikladın pasta sahibine ne diceksin, ha diyelim sahip sensin o zaman okuzun onde gideni misin afedersin? * ohoo daha say say bitmez... * *
seker hastasi olan birisi uzerinde oldukca etkili olabilecek bir silah olan kremali pasta sadece savunma icin degil saldiri amacli da kullanabilir ki bu durumda muhteviyatinda yapilacak ufak degisiklikler pastanin daha derine nufuz etmesini saglayabilir pek tabi.
(bkz: tuning)
tatlı yiyelim tatlı konuşalım kafasıyla kullanılır. karşıdakinin pek de hoşuna gitmeyecek şeyler konuşulacaksa bir yandan pastayla besleyip hem konuşması engellenir, hem konsantrasyonu dağıtılır, hem de tatlının bünyede oluşturduğu mutluluk verici özelliğinden faydalanılır. fondan da konuşma verilir.