bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  bob fenster'in salaklık tarihi kitabı'nın bir bölümüdür. bu bölümden bir ölüm şekli şöyledir ki,

  bir fransız 1998'de oldukcça karmaşık bir intihar girişiminde bulundu. bir deniz kıyısında yüksek bir yamacın tepesine çıkıp boynuna bir ip bağladı, ipi de büyük bir kayaya bağladı. sonra zehir içti ve kendini ateşe verdi. uçurumdan atlarken de tabancayla kafasına ateş etti. kurşun onu ıskalayıp ipi kopardı, böylece adam suya düştüğünde asılı kalmadı. soğuk su yanan elbiselerini söndürmekle kalmadı aynı zamanda onu şoka sokarak yuttuğu zehri kusmasını sağladı.
  sudan bir balıkçı tarafından çıkarılıp hastaneye götürülen adam hipotermiden, yani vücut ısısının çok fazla düşmüş olmasından dolayı öldü.
  3 ... ben sizofren degiliz
 2. .
  bir moskova bankasının sarhoş güvenlik görevlisi arkadaşından kurşun geçirmez yeleğiine bıçak saplamasını istedi. yeleğin onu bıçaklı bir saldırıdan koruyup korumayacağını öğrenmek istiyordu. nitekim öğrendi, korumuyordu..
  1 ... ben sizofren degiliz
 3. .
  16 yaşındaki ingiliz bir genç güzel kokma takıntısı yüzünden kendini deotorantla öldürdü. şüpheli ölüm vakalarını tahkik eden memur, gencin aylarca aşırı doz deodorant kullanması sonucu kanındaki ölümcül dozun 10 katı propan ve bütan bulunduğunu ve bu yüzden kalp krizi geçirdiğini söyledi.
  ... ben sizofren degiliz
 4. .
  yolda yürürken ayağına taş giren vatandaş gayri ihtiyari olarak, elektrik direğine yaslanarak ayakkabısının topuk kısmını çıkararak ayağını sallamaktadır, bunu gören yoldan geçen bi vatandaş sallanan adamın elektrik akımına kapıldığını zanneder ve onu kurtarmak amaçlı olarak bir kürekle adama vurur ve adam malum nalları diker sanırım bu da bok yoluna gitmek olsa gerek.
  Tespit: adam hangi akla hizmet tüm gücüyle herife geçirdiyse ittirse olmazmıydı bu arada olay türkiyede yaşanmıştır.

  amerikada çıkan bir orman yangınında yangın söndürüldükten sonra itfaiye ekibinin şoka uğradığı görüntü ortaya çıkar, ormanın ortasında ölü şekilde bulunan dalgıç kıyafetli bir adam vardır olayı araştıran görevliler, okyanustan uçakların tankerlerine su alırken adamıda alıp yangının ortasına attıklarını farkederler soruşturma açılır pilota tabiyki ama bu arada dalgıça çok yazık olmuş açıkçası allah taksilatını affetsin.
  ... giynataci
 5. .
  (bkz: bir kopek gibi oleceksin saruman)
  ... bairam hoshtempo