bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  en sevdiğim fantezi türü. nankörlükte çığır atmış sözlük kızlarımızı özüne döndürme, ciğer gösterip vermem ve eğitme festivali gibi bir şeydir aslında bu. aykırı, can yakan, aşağılayan bir yanı olsa da sevecen yanı da yok değildir. aslında kanguru kiyafeti daha iyi olurdu ama maalesef bulmak biraz zor.

  bir kaç gün önce yaptım bunu. önce 5 gün hoplatmadan acıktırdım. patronun kim olduğunu gösterdim. karnı doyunca sahibini görmezden herkese yaptığım gibi davrandım ona. banyodaki maşrapaya biraz bim'in günlük taze sütünden döküp yere koydum. kız sütü diliyle içerken ben de işimi bitirdim. kuyruğu bile vardı kostümün.

  karşılıklı rızayla olan bir şey bu. kız 18 yaşını doldurduğu için bir sorun görmedim tabii. sonuçta kişiler özel hayatlarında böyle şeyler yapabilirler.

  aykırı şeyler yapmayı seven azizeler, sizler benim kutsalımsınız. seviyorum sizi.

  freeze you later.
  1 -1 ... absolute zero
 2. 2.
  evet efenim, kostüm giydirildikten sonra yatağa atıp kısa bir ön sevişme akabinde yatağa atıp sabahlara kadar hardcore sex yapılmalı, kapanışı doggy pozisyonu ile yapıp, orgazma ramak kala satırı çıkarıp kızın kafasını keserek boşalmak en büyük hayalimdir. arbeiten flak88.

  kıza son vuruşları yaparken kesik başın yerinden kanlar fışkırması şart o yüzdendir ki kansızlık çeken minyon kızlar bu güzel fanteziye dahil değildir.
  2 ... flak88