1. 1.
    Sonra vay efendim böbreğim nerede.
    17 -2 ... magna aegwynn
  2. 2.
    bu tiple ben bakkala bile gitmem ya.
    12 -1 ... fennafillah
  3. 3.
    bir sözlük kızını rakı balığa götürüyorum
    5 ... f ucklife
  4. 4.
    Beni götürebilirsin.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Sözlük kızlarının kendisi ile rakı balığa gitmek için sıraya girdiğini sanan yazar beyanı.bu ne özgüven arkadaş, güldürdün.
    9 -3 ... icimdeolenbirivar
  6. 6.
    peki sözlük kızının bundan haberi var mı?
    8 -2 ... karetta karettalar da ucar
  7. 7.
    Bakir tipli bi velet tarafından yapılan tekliftir. Olm git o paraya milli ol bırak bu ayakları kusarsın bi de .
    4 -1 ... ornitorenkkk
  8. 8.
    aynaya bak hele bir önce delikanlı , ben gelirim etine dolgun beyaz tenli bir sözlük kızı olarak ama masayı donatmassan tepene sıçarım akşama da evime giderim öyle ıslak rüyalar kurma.

edit : zuhahaha aptallar eksiliyor.
    -10 ... the unlucky irish clover
  9. 9.
    şişman kız tespit edildi. şişman kız tespit edildi.
    9 -1 ... kimseyi cekemeyen adam
  10. 10.
    Öncelikle duvar boyası, kapı, duvarda asılı duran takvim(herhalde) gibi yerler bariz orta halli tipik bir genç olduğu gosteriyor.
    Istediğin kadar tipsiz ol, Bir plazanin güzel bir manzarasını arkana alsaydın yani bende para var fotoğrafıyla tüm. işler değişirdi. Maalesef hayat bu, dahası Kadınlar bu.

Bu arada minik bir tespit daha, kendini sevmekle basla nickli tipe yürü, rahatlarsinız ikinizdr. Zira gözümden kaçmadı, bir kankasina, bak kankicim şimdi şunları yaziyorsun benim nickaltima. Bunu okuyan, beni hem güzel hem de telefon numarası veren bir kız zannediyor ve bana yürüyor. Adlı çalışmayı az önce yapmıştı. Rahat alırsın yani.
    3 -1 ... mdhouse