bugün

yani hayat bu her şey olabilir. her şeye açık olmamız gerekiyor bu saatten sonra diye düşünüyorum.
Aşkınız batsın!
65bin entry girip hala yaşamadıysan daha da zorlama bence. Tabii sen bilirsin.
onun da en fenasını yaşadık kardeşim.
Bence çok tatlı olur. Birbirinizi kıskanınca açık eksi verirsiniz. ilk yürüme şeysi olarak açık artı ve favlarsınız.
ben o kedisi ve kuşu fena olmaz aslında.
Hahay kızımızın entrysini bir erkek begenince true kıskanıp hemen o beğeniyi kaldır der mi acaba. Acayip kıskançlık içeren bolca entry götürüz artık. Sözlükçe TV de aşk dizisi yerine true ve aşkının entrylerine bakarız .
Bik bik ile yaşamak istediğimdir. Özel mesaja kapalı. Açsa aşk şiirleri göndereceğim.
Yaa çok romantiksin.
Anında sözlüğü bırakıyoruz ya da sabaha kadar konuşmaktan sözlüğe yazmayı unutuyoruz. Aşk böceğimiz yazdıysa onu bile göremiyoruz bazen. Ya bir de şey var tam olarak tarifini etmem zor ama kelimelerin insanlara denk olmadığını düşünüyorum artık ki pek çoğu değil kelimeleri kendini bile bilmiyor. Ama aşk iyidir gençler, düşünmeden zevkini çıkarın. Biraz göğsünüze sığmasın aldığınız nefes.
yaşayamadık. yaşatmadılar.
yapmayın böyle şeyler, gidin adam gibi yüz yüze takılın. Bırakın bu sanal işleri.
gizliden gizliye tüm kınayan gözlerden uzak sadece o ve ben.
Aradığını buldun mu lan sonunda? Yalnız dikkat et penisi olabilir, biz seni baştan uyaralım ne olur ne olmaz. *

(bkz: hiv)
(bkz: aids)
(bkz: hpv)
Ege'den, Başlamam bile bile bu aşka başlamam şarkısını dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü ne onu ne de kendinizi ateşe atmayın efendim.
platonik olacağı için zararsızdır.
Sadece bir tanesi beni kesmez. Tüm sözlük kısları benim olsun istiyorum bu mümkün mü?
Valla karışır buralar.