bugün

beyaz teni ve kırmızı ojesi varsa mantıklı olandır. keşke 34 değil de 22 yaşında olsaydın benim gibi.
arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım. bu sözlükteki herkes vasatın altında asoslay bir ezik. sosyal bir hayatı olanlar zaten sözlükte durmaz. bu durumda neyin acısı bu kardeşim. sen ilk bi gör kızı. koşarak uzaklaşman bende birşey bilmiyorum.
ben teen sevmiyorum milf olması lazım ama bir sözlük kızıyla işim olmaz.
(bkz: get a real life)
her sözlük erkeğinin başına gelebilecek, aşk ve masumiyet kokan durumdur. siz sevmeyi dokunmak sanmışsınız, oysa ki yazdıkları kalbime çoktan dokundu, haberiniz yok. bu daha önemli.
Ben değil de bir sözlük kızının radarına yakalandıysak bilemem.
Eğer yeteri kadar çektiyseniz acısını hollanda'ya kaçmak için gerekenler derhal yapılmalı. *
Hollanda'ya kaçalım mı çiçeğim? (bkz: harun abi)
insanları kelimeler anlatıyor bu mecrada. Birisini gereksiz yere övüp de karşılık göremez daha doğrusu övdüğünüz özellikten yoksunsa yalnızlık çekersiniz.

Dar kalıplı, yobaz bir yazarla konuşup üzülmekle vakit kaybetmeye değmez. Nitekim duygularınızı anlamak için ya da karşılığını vermek için yeterli kapasitesi de olmayabilir.

Bu durumda üzülmekten öte şu 2 soruyu sorun:

1. Ben kendi reklamını nasıl yaptım da beni yanlış tanıdı?

2. O benim duygu ve düşüncelerimi anlamaya yetecek kapasitede ve kaşığını verebilecek derecede miydi? O kimdi ki buna değer miydi?

Sonuçta 2 sorudan birisinde yanlışlık olmali yoksa bu mecrada kafa uyumu zor ve imkansız değil.
Kızlarla kafayı bozmuş bi grup var da tam çözemedim. Sözlük değil de esra erol a dönmüş.
Utanılacak bir şey değildir. Umarız düzelir.
güncel Önemli Başlıklar