bugün

bir sözlük kızına aşık olmak var da, bir sözlük erkeğine aşık olmak neden yok arkadaşlar?

sözlük yazarı bir beye, kalbi duygular beslemektir, onu sevmek, aşka düşmektir.

şahsi fikrim;

aşk güzeldir be. 62 yaşındayım. aşkı şurda buldum, burda buldum diye hayıflanmayın. bulduğunuzda keyfini çıkarın. gözlerinizden öpüyorum, seviyorum sizleri be.
allah yazdıysa bozsun dedirten durumdur.
sözlük erkeği hayatını sözlüğe adamış, sözlükle bütünleşmiş, icabında sözlükle çiftleşmiş ortalığın amına koymuş bir erkek türüdür. bu mücadeleci kişiliği, zekası, iradesi, sadakati aşktan fazlasını hak etmektedir.
evet aşk her yerde ama sözlük erkeğine aşık olmak apayrı bir şeydir. bir nevi poligami ve platoni içeren durumdur. onun hayatında sözlük vardır ama sen onu seviyorsundur.
sözlük erkekleri kelimelerden beslenen, entryleri ile can bulan, favlarla yüreklenen müstesna erkeklerdir. aşık olmanız onların görev bilincinde zerrece bozulma yaratmaz.

tanım: başa gelebilecek durum.
hiç fotoğrafımı atmadım ve atmayacağım. sözlük kızlarının hayallerini süslüyor olabilirim ve size aşk acısı çektirmek istemiyorum.
Yiyiyorsa dene.
Buraya kazık çakar, okla sabitlenmiş gibi kalırsınız valla.
Ne vereyim abime. Bu arada gerçekten var öyle yazarlar. Hatta evlenen bile gördüm ben.
Henüz başıma gelmemiş durumdur..

daha hiç bir sözlük erkeğine aşık olmadım çok şükür..
Sozluk erkegi mi? Kullanmiyorum.
Sözlük abaza kaynıyor bunların nesine aşık olunsun?
Hiç sormayın açık oyluyorum anlamıyor hırbo.*
(#Sapyoseksüel) de denilebilir aslında. Kişinin bedenden önce zekanın etkileyiciliğini fark edebilmesi.
Ahmaklıktır.
be asik olabilecegimi dusundugum bir filinta icin uye oldum gibi birsey. ama nickini unuttum ve bir daha bulamadim. hehe.
onun için ekşiyi bırakıp buraya geldim.

(bkz: ne kadar seviyorum tartışmayalım isterseniz)
Yazdıklarını okudum sadeliğine, fikirlerine, zekasına, mütevazılığına hayran oldum. Arkadaş olmak istedim. Konuştuk saatlerce, günlerce sonra onu gördüm bakışına duruşuna tavrına aşık oldum. 2 sene biticek çok şükür seneye düğünümüz var. Tabiki kader diye bir gerçek de yok değil, allah iyisine çattırsın ve gönlünüze göre versin.
Entrylerinizin sorgusuz like alacağı anlamına gelir aynı zamanda. *
ay allah korusun. zaten erkeğim lan ben.
benimle konuşan her sözlük kızının yaşayacağı durum.
Aman aman aman aman.
Asla asla asla.
Yaşamım boyunca burada kalacağım hissi, bir ağaçmışsın gibi sanki.
Yav hele bıraq palavereyi bıraq
görsel
Sozlukten tanisio evlenen insanlar biliyorum.
babalarının piremsesleri hiç bize bakarlar mı oğlum?
neden olmasın?

ay yok, hoşt... şakası bile kötü.
Kendime aşık oldum mu diyen ne diyem. O zaman canım kendim.
hepinize merhaba arkadaslar kötü haberlerim
var..
biliyosunuz ki çok yakışıklym ve pesimde bir sürü
kız var..
istiosanız okumayı burda sonlandırın çünkü
birazdan okuyacaklarınız sizi depresyoma sokabilir.
bnim artık sevgilim var hepinizden çok özür
diliorum..
bazılarınız sevgilim oldupunu örenince yastığına
sarılıp ağlamak isteuebilir veya en çok kroktuğum
intar etmek isteyebilir sakın böle bse yapmayın.. siz benim her zaman fanlarım olarak kalacaksınız.
kendinizi sakın öldürmeyin hoscakalın .
güncel Önemli Başlıklar