1. 1.
    ne rum ege he çomar anadolu ne sipastik marmara ne de orospu turizmli akdenizdir.

bu vatanın gerçek bekcileri karadenizlilerdir!

Bakın her bölgede hain var karadenizde gördünüz mü?
    4 -26 ... non posso amare
  2. 2.
    öğlen 12ye kadar katıldığım önermedir.
    11 -3 ... alonedevil2
  3. 3.
    (bkz: götüm güldü ben de gülmüş sayıldım)
    3 -2 ... teflon
  4. 4.
    siz önce kendi götünüze sahip çıkın sayın karadenizli kardeşlerim.

toprağını ormanını araplara peşkeş çeken adamlar mı ülkeye sahip çıkacak?

http://www.patronlardunya...-Araplara-satilmis/172090
    8 -3 ... exlamabin
  5. 5.
    karadenizli oldugum halde katilmadigim soylemdir. karadeniz insani 20 sene onceki gibi degil. bu yerin dibine batasi siyaset yuzunden insanlar ozlerini kaybetmis resmen. bayrak ve vatan sevgisi yerini neredeyse particilige birakmis. eskiden böyle acikgoz uyanik tuccar denilince kayserili akla gelirken artik karadenizli gelir olmus. eskiden herkes canhiras calisir ekmegini tastan cikartirdi. Bugun ise hic is yapmayayayim suna buna yakin olayim hibeyi alip gecineyim kafasindalar. Bolgede hayvancilik tamamen bitti bu dusunce yuzunden. findik ceviz kestane falan olmasa tarimda bitecek.
    11 -3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    ortalıkta zaten toprak kalmadı, her yer beton oldu, tecavüz edilmiş karadeniz yaylalarına döndü.

tamam al tapuyu da akşam 4'den jetonlar düşmüyor, sonra motorlar stop ediyor.
    3 ... lazkartal
  7. 7.
    rize'yi görünce gerisini okumadım zaten yazının.
    2 ... titia
  8. 8.
    işte bölücü dil budur.
    2 -1 ... saldirayterk
  9. 9.
    ulan rize den rahmetli yaşar nuri haricinde daha adam çıktığını görmedik.

rizeliler olsa olsa bu memleketin hıyar bostanı olur.
    8 -2 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    Karadenizli, Samsunluyum. katilmiyorum. Ordu ve cok az bir kısım Giresunun bazi yerleri hariç karadenizden adam falan çıkmaz.

Bu arada ne kadar mafya, katil pust gavat varsa ya Karadenizlidir ya Doğulu. Bana göre onlar da en az diğerleri kadar terörize işler yapıyor.
    4 -1 ... eduardo elric