leeds united lılarla istanbulda edilen kavganın internette dolaşan bir videosunda görünmüşlüğüm var eğer sayılıyorsa.
ileride dahil olmak istediğim bir kategori.
zor iş ama yapılası iş aslında. boş boş sette dolaşıyorlar. sahnesi gelince giriyor ve kısa bir sahne ise 1 saat sürüyor bitiyor. parasıda iyi ha.
Amatör seks videosu sayılmıyor mu .
2000 yılı civarı erman toroğlunun oynadığı "first duo" reklamında rol almışlığım vardır. kokuya karşı oyuncuya kart yerine first çekiyordu.

edit : bir de ekolay ya da ixir reklamına seçilmemişliğim.

edit2: dur lan ben ferdi tayfur'un hadi gel köyümüze geri dönelim klibinde de oynadım.
Reklam veya film değil ama, Bundan altı sene önce laboratuvar ortamında TRT'ye bilimsel bir konu hakkında röportaj vermiştim. Sonrasında Habertürk e, sabah gibi bazı gazetelere manşet olmuştum, hey gidi günler heyy...

Bir filmde de rol almakta fena olmazdı hani. Neyse fazla uçmayayım..
Çin’ de yayınlanan The amazing race yarışmasının istanbul etabında ışık yansıması gibi görülmüştüm. Simitlerden birer ısırık alıp, kalanı götüme sokuyordum.
Reklamda yer Alacaktım gitmedim. Böyle de mal, fırsatları elimin tersiyle iten bir malım işte.

Edit : ayakkabı reklamı idi.
durex reklamlarında oynamıştım.
daha sonradan okey pazarı dağıtınca işsiz kaldım.
Benim. Kazık yeme sanatı, mağara adamıyla evlenen şanssız kadın, sırta bin bıçak darbesi filmlerinde oynamıştım.
izmir büyükşehir belediyesinin dağıttığı 2017 takviminin cilt tellerinin sol altında toplu iğne ucu kadar bir yerde görünüyorum. Kuzenimle saat kulesinde fotoğraf çekiyorduk tam o sırada kuşbakışı olarak konak meydanını fotoğraflamışlar. Böylece ünlü oldum işte. Reklam veya film sayılmasa da böyle bir tecrübe yavana atılmamalı değil mi.
Recep ivedik 11'de rol almıştım. Tabi şahan paramı ödememek için epey bir çirkinleşti. Hukuki işlem baslattık bekliyoruz.
yerel televizyonun kamera arkasından geçmiştim sayılıyor mu?
zeki müren beni görmüştü.
Trt 1 de beslenme saati mıydı neydi, aha onun başlangıç jeneriğinde süt içip mal bir şekilde koşan çocuktum.
1999 yılıydı sanırım, kağıthane'de oturuyorduk ve 3. sınıfa gidiyordum. karne alacağımız gün aidat parasını getirmeyenlere karne verilmeyecek diye bir söylenti çıkmıştı. Sonra bir haber kanalı geldi, oradaki muhabir de bizim çocukları örgütleyip "akdeniz, karadeniz karneleri isteriz" diye bağıracaksınız dedi. 10-15 kişi toplandı adam kameraya karşı durumu haberleştirirken biz arkada slogan atıyorduk. "akdeniz, karadeniz karneleri isteriz"... kafiye olsun diye "akdeniz, karadeniz" nedir aga? karneyle ne alakası var? şimdiki aklım olsa başlarım böyle işe deyip ekranlara çıkmazdım, pişmanım. o gün bu gündür ekranlara tövbeliyim.
Daha önce de yazdığım gibi: durex reklamlarında oynamıştım.
daha sonradan okey markası pazarı dağıtınca işsiz kaldım.

Eros a başvurdum, bim o büyük bizimkini yırtar dedi halen işsizim.
dizi sayılıyorsa benimdir. güzel yapımdı, hala da devam ediyor ama sönmeye yüz tuttu.
Kiğılı’nın sonbahar koleksiyonunda yer aldım.
5 i polat 2 si memati tarafından olmak üzere Kurtlar vadisinde 7 defa öldürüldüm.