bugün

parizyenin silik olmasıyla, "aktiflik" bakımından üçe düşen dörtlüdür. üçe düşen dörtlü gibi bir ifade kullandığım için entryi bitireyim kendimi sikmeye gidicem.

bu argıdeşler sol frameden eksik olmayan, polemiksever, "seni parçalarım yelloooz" tandansındaki ablalar diye düşünüyorum. tabi bu benim düşüncem; aslında şopenaver okuyup pipo tüttüren abilerim de olabilir.
daltonlarla ölümüne kapisirlar.
ninja kaplumbağalar yemez tabi.
kafa açan dörtlüdür. en tehlikeli selia'dır. fena kafa açıyor.
bildiğin kadınlardır, normallerdir.. bir pm atabilirler usulca konuşup masumca msnleşebiliriz..

sözlük çok kasıyor msne geçelim mi..
görüşlerini çekinmeden söyleyen yazarlardır.
farkettim de şu sözlükte birileri artı oy almak için ortama ayak uydurmaya çalışıyor.
artı oy dediğin ne ki?
ben düşüncelerimi söylerim arkadaş. ve karşımda ki insanında gerçek görüşlerini görmek isterim burada.
bu yazarlarda bunu yapmaktadırlar.
Sözlüğün fenomen bayan yazarlarıdır. Fog dı sistemcidirler. Severek takip ediyoruz efendim.
çok tahrik edici dörtlüdür.

görsel
yılın 365 günü adet döngüsü yaşarlar.
eli maşalı hatunlar. gördün mü kaç!
en asileri polis olanıdır.
(bkz: yazarımsı)
dini açıdan bir problem oluşturmayan dmrtlü. malum dörde kadar yolu var.
müthiş seksi olan 4lüdür.
harun cevat ve haydar dır hiçbirinin kız olduğuna inanmıyorum.
(bkz: cennet mahallesi)
parizyen mahalle karısı gibi konuşurken, türbanlılara, dine hakaret ederken. bir polis kadın gayet aklı başında biri ve mantıklı konuşuyor. o yüzden bir polis kadın bu gruba girmez, doğrular ve doğru konuşanlar hep birilerinin canını sıkmıştır.
en tehlikelisi selia'dır. hani 5 kişilik kız grubunda çirkin ama çete lideri olan kızlar olur ya ha onlardan amk. diğer güzel kızları sürüden kapmasınlar diye beyin yıkar, çoğunluğun istediğine karşı çıkıp kızlarıda peşinden sürükler.
gang bang.
Aynı eve çıkmak istediğim yazarlardır..
(bkz: power puff girls)
iki fire veren dörtlü.
Üçü fake bir tanesi gerçek gibi duran yazarlar grubu. Fakelerin ikisi tahtalı sözlük cennetini boylamış zaten.
marketlerdeki peynir reyonunda sıkça karşılaşabileceğiniz dörtlüdür.
geriye sadece selia kaldığına göre diğerleri selia'nın fake olan dörtlü.

nasıl da çözdüm amk olayı. *