bugün

sözlüğümüzün kendine has jargonuyla dikkatleri üzerine çeken bir polis kadın gibi entry girmektir.

Öncelikle, bir polis kadın jargonunu açalım.

Çükban: genel olarak sözlükte arattığınızda çükban, erkeğin kezbanına verilen ad olarak tanımlanır. Ancak bir polis kadın çükbanı eli çükünde gezen, abaza erkek olarak kullanır.

Çükizm: sözlükte "ezilen horgörülen çüklerin haklarını korumak,
çüke hak ettiği muamelenin gösterilmesini
sağlamak amacıyla vücut bulmuş bir ideoloji,
bir dünya görüşü."olarak bulursunuz. Ancak bir polis kadına göre çükizm, çüküne tapan erkektir.

Çükist: bir polis kadına göre çükist, "çükizm akımını benimseyen oğlan. erkek egemen toplumda kavrulan kadınlarında nadir de olsa seçtiği bir akımdır. Şimdi burda, neden sözlük anlamını açıklamadın da, direk bir polis kadın' ın jargonunu açıkladın diyebilirsiniz. Hemen cevap verelim, sözlükte çükist konusunu başlatan ilk insandır kendileri. kelime bir polis kadına ait olduğundan sözlük anlamını veremedim. Ancak diğer yazarların çükizmle alakalı girdiği entryleri merak ediyorsanız: (bkz: çükist)

Çükübik: yiğit özgürün kullanmış olduğu bir espridir. Literatürümüze yiğit özgür ile girmiştir. Bir polis kadına göre ise çükübik, bamya erkeklere verilen addır.

Kısaca bir polis kadının jargonunu bu şekilde açıkladıktan sonra, bir polis kadını şahsımın dışardan gözlemleriyle açıklayacağım.

Kafa yapısı itibariyle, evde kalmış olmaktan gurur duyan, çevredeki bütün erkeklere abaza gözüyle bakan, feminist bir yazar kendileri. Kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor mu bilmiyorum ama, insanda girdiği entryleriyle merak uyandırıyor.

Peki, sözlük yazarlarımız bir polis kadın için ne dedi,

1- (bkz: kezban)
2- (bkz: harun abi)
3- (bkz: uçan türk)
4- (bkz: erkeklerden nefret eden)
5- (bkz: feminist)
6- (bkz: erkeklerden büyük kazık yemiş)
7- (bkz: doğu alman gülle takımı koçu)
8- (bkz: fenerbahçeli troll)
9- (bkz: sövülecek değeri bile olmayan)
10- (bkz: espri sıçan)
11- (bkz: sucuk seven)
12- (bkz: rahmetli bir polis reankarnesi)
13- (bkz: kaşınanı kaşıyan)
14- (bkz: tımarcı)
15- (bkz: boynuzlanmış)

Bu şekilde uzuyor. 52 sayfa nick altı girilmiş. Kendisi sözlükte çok farklı şekilerde tanınan, erkeklerden tiksinen yapısının sabit olduğunu bildiğimiz 9. nesil dolmuş şöforu statüsüne sahip bir yazar.

Kısaca kendisini tanımladık. Başlıkta da belirtildiği üzere, amacımız bir polis kadın gibi entry girmek.

-kenan imirzalıoğlu türkiyenin en yakışıklısı sayılıyor. Erkek mi lan o. Çükbanın teki. Çükistlerin başını çekiyor. Tiksiniyorum ondan. Bu ülkede evlenilecek bakir erkek bile yok. Çükünüze koyayım. Gibi... Unutmadan, kıllı erkeklerden nefret eder.

Evet, sözü diğer yazar arkadaşlara vermeden önce, biliyorum,

(bkz: okuyamadın kardeş durumun yoktu)
(bkz: açacağım başlığı sikesin)
(bkz: geç oldu yat abi istersen)
(bkz: bsgçk)

Okuyana saygı duyar, okumayana hak veririm. Ayrıca, evet işsizim, işim gücüm yok. doğrudur.

Dipnot: emeğe saygı lütfen.
troll gibi desen de olurdu kardeş.
yazıldığında bahsi geçen yazarın şikayeti üzerine çaylak yiyeceğimiz entrylerdir. şimdi yazsam, gidip şikayet edicek.
guzel bir boynuz yedikten sonra 5 birayla halledilecek sey. *
toplum içerisinde üstlendiği polis rolü kadınlığının önüne geçmiş bireyin entry girmesidir. Oysa bir kadın polis gibi girseydi daha farklı olabilirdi her şey...
(bkz: polis kadın)
(bkz: kadın polis)
(bkz: sosyal algının canına ot tıkayan sözlük yazarları)
Cinsellik konulu başlıklara yazar genelde. ve hep feminist davranışları, toplumsal kurallara ahlaka karşı anarşist tavrı ile dikkat çeker. çoğu entrysini okumadan geçerim genelde saçmadır.

örnek

başlık: onlarca erkekle yatmış hanımefendi

bir polis kadın : canı istemiştir yatmıştır ne var bunda?? hem çok modern.. yani ben öyle biliyorum çok seks çok modern oluyor ayrıca namus yok ee kaka. namussuz olan çükbanlardır, oysaki gelip geçene veren bi kadın olsa olsa moderndir!!!
güncel Önemli Başlıklar