bugün

bir kuyumcuya girilir, taşınacak kadar altın alınır, ve kimse yokmu derneğine bağışlanır.
kredi kartından siyasi görüşün nasıl tespit edildiği konusunda merak uyandıran durumdur.
kredi kartını buldun diyelim, limitsiz olduğunu nasıl anladın hadi anladın, kredi kartının pkk' lı birine ait olduğunu nereden öğrendin, hadi onuda öğrendin kartın üstünde şifresinin yazılı olduğu nasıl bir yalandır amk.

laf olsun torba dolsun.

(bkz: açıcağın başlığı sikeyim ben gidiyorum)
türk dizilerindeki inanılmaz mantık hatalarından nasiplenmiş bir garip senaryo.
Bir kuyumcuya gidilir, alabildiğine altın alınır ve mehmetçik vakfı na bağışlanır.
bir kuyumcuya girersiniz hacı ordan damarlı 30 cm altın bir yarak versene deyip altının üstüne oturur rahatlarsınız.
kuyumcuya gidip damarlı yarak satın alanların olduğunu öğrenmemi sağlayan başlık. ayar vereyim derken fantezi dünyanı gün yüzüne çıkarma bari.
hayattan tad almaya başlayacağınız andır. bol bol türk bayrağı alınmalıdır ayrıca.
+ aa kredi kartı buldum
- du bakiyim
- anamm bu pekakalının kartı

kredi kartından pkk olduğu nasıl anlaşılır bilinmemekle beraber, şayet ki bulundu ve anlaşıldı pkklı olduğu* gidip bol bol molotof alınıp, pkklıların gösterisi sırasında üzerlerine atılmak suretiyle dalga geçilebilir.
bu da bi fikirdir yani sonuçta.
haramdır, kesinlikle paraya dokunulmaz.