1. 1.
  yarınki tercihim olacak olan oy dağılımı. chp'yi içindeki terörist sevici milletvekillerinden (bakın kürtçü demiyorum) ve parti içindeki kk lobisi ve onun götünü yalayan bazı parti yöneticileri yüzünden oldum olası sevmem, hatta diyebilirim ki gazi mustafa kemal atatürk yaşasaydı şu an chp'nin yarısından çoğunu astırırdı.

  ama gel gelelim cumhurbaşkanı adayları içinde (bazı vaatlerini ütopik bulmamla beraber) en cesur en rasyonel ve en göte göt demeye çekinmeyen ve en önemlisi de gençler ile düşman değil dost olmaya gelen bir tek muharrem ince ön plana çıkıyor.

  bunun yanında daha önce hiçbir milletvekili seçiminde kimseyi tercih etmemiş biri olarak bu seçimde kocaeli'den aday olan ve eskiden ergenekon kumpas davası mağduru olan ali türkşen'e oyumu atacağım. ne olursa olsun bir parti içinde emekli bir askerin olması çok çok önemli stratejik hamleler açısından.

  son olarak genel seçim kampanyası boyunca "yav askerden siyasetçi mi olur" diyen andavallara sadece şu görseli iletiyorum.

  bir oy ince ye bir oy iyi partiye

  öyle bir olur ki değil 80 yıl, 800 yıl geçse de unutulmaz o asker.
  3 ... sheets of empty canvas
 2. 2.
  Cumhurbaşkanlığı için oyumu sayın ince'ye verdim ama şu an ki chp'nin tutumu ve başındaki zatı pek sevmediğim için bu sefer miletvekilliği için oyumu iyi parti'den yana kullandım. hayırlısı olsun.
  2 ... bedreddin
 3. 3.
  az önce yaptığımdır.

  aslında hep ak partiliydim ancak, sayın cumhurbaşkanımızın son söyledikleri (mesela evde 15 sene önce fırın yoktu gibi) beni üzdü. böyle şey olabilir mi ya?

  bastım ince'ye, bastım iyi'ye. allah utandırmasın. benim gibi yılların ak partilisini de muhalif yaptınız ya umarım sonunda üzülmem.
  1 -1 ... coster