bugün

sonunda pişman olacak chplidir.
olmayan chp'lidir, chp'nin cb adayı muharrem ince'dir.
megri megri diye ağlayan, haburda törenler düzenleyen, oslo'da pazarlıklar yapan akp'lilerin eleştirdiği chp'lidir.

al bu da dursun burda.

http://im.haberturk.com/g...d1d2e5963a6d052704c_k.jpg
http://www.uludagsozluk.com/e/39652811/

tahammül edemediğim ahmakça bakış. işte tam da bundan bahsediyorum. senin yaptığın savunmaya sokayım emi. ben de eleştiriyorum mesela, neyim ben akp li miyim. bu beni akp li mi yapar. ya da bu eleştiriye getirdiğin argümanın bu mu senin, ya da senin gibilerin. eleştiriye verilen tepki aynen şu; ama onlar da şunu şunu yaptı ama. elmayı sorarsın sana armutu anlatır böyleleri, sayıca hayli çoklar üstelik.
Komedide son nokta mı hayır. Bu cehapelilerde komedi bitmez. Hadi bir oy hdp'ye desen vasat chp'li şark kurnazı derim de bu nedir aq.
Sorsan Atatürkçü geçinir, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtir.
Eleştiriye verilen tepki ama onlar da böyle böyle yaptı değil. Bu tip eleştirilere verilen tepki şudur; "sen ne ara kafanı önündekini yalamaktan kaldırdın da başkalarının hatalarını gördün?".
Apoya 5 yıldızlı otel konforu sağlayanların zoruna gitmiştir. Kardeş beleşten 70 milletvekili kolay değil öyle milli iradeyse kürtlerde bu milletin parçası onlarında iradesi meclise yansıyacak kusura bakma.
Edit: hdplilerin aq kürtlere birşey olmasın.
analitik düşünen chp'lidir. kafası çalışır. bilir ki hdp barajı aşarsa oyunun niceliği de niteliği gibi artacaktır. zira barajı aşacak hdp için atılan her oy 10 oy değerindedir. yani bir tarafta chp ye atılacak 1 oy diğer tarafda hdp ye atılacak göreceli 10 oy. tercih akılcı chp linin.
sabaha kadar götünüzü de yırtsanız bu adam pkklı teröristtir. bunları güzelleyen destekleyen de orospu çocuğu.
Akplileri çok üzüyor.s.s bir de ana baba gazıyla milliyetçi olmuş çoluk çocuğun zoruna gidiyor baya.

Size mi soracaklardı?
birader sizin tahammül edemediğiniz şey kendi götünüze girmiş kazığı başkalarına iftira ederek kapatmaya çalışıyorsunuz ama kazık o kadar büyük ki işe yaramıyor. bu sefer de deve kuşu misalı biz kafamızı gömdük, görünen kısmı bize hatırlatmayın diye zırlıyorsunuz ama yine birileri çıkıyor ve gerçekleri gösteriyor. buradan dönmez, boşuna kendinizi rezil etmeyin. ya akp'nin pkk'lı olduğunu kabul edin ya da bu mevzulara hiç girmeyin.
Bin tane oyum olsa, selo ya bir tanesini bile vermem. Sanırım mesaj alınmıştır. Hiç adam kalmamış olsa, gider Doğu perinçek e veririm daha iyi.