bugün

seçim için kuyrukta yaklaşık bir saat bekleyip acıkmış olan yorgun kadındır. bir de mersin özlemi varsa bir oturuşta 3 tantuniyi lüpletir elbet. kendileri benim arkadaşım olur. ne güzel ne isterse rahatça yiyor, kilo almıyor. içimden geldi bir de baklava ısmarladım. onu da yedi. sonra gözlerini dikip bana bakmaya başladı. zor kaçtım valla.
aç insan ne bulsa yer! (masadan kalkmanın zamanı)
muhtemelen bi oturuşta 30lu kova kfcyi de tüketebilecek kadındır.
etine dolgun kadındır.
acıkmıştır.
*
Çatlayana kadar yemenin bir diğer ismidir.
3 dürüm tantuni = 15 lira
yanında da 3 ayran içse = 3 lira

total= 18 lira. insanın evini başına yıkar bu ne lan.
akabinde 19litrelik damacana suyu 1 saat içinde tüketebilecek kadındır.
bir oturuşta 3 dürüm tantuni yemek zor değildir. biraz yemeyi seven herkes yiyebilir. bunu yapan bir bayan ise belki biraz daha anormal görünebilir ancak kesinlikle çok şaşılacak bir olay değildir.
orucunu açmıştır belki de...
o benimdir. Acıkmıştır. Ne yani yemeyelim mi?
3 dürüm tantuninin üstüne birde kocaman pasta yiyenleri varki; halen bu hatunun kilosu 45 in üzerinde değil. kafayı yedirtecek bana.
güç gösterisinde bulunan kadındır. diğer kadınlar gözlerini büyüterekbu hanım kızımıza derin bir muhabbet beslerler.
Bu kız eğer zayıfsa batsın bu dünya.
ben ona Tantuni Sultan Hazretleri derim.
yanınızda ise yesene lan diyerekten bir tane sırtınıza patlatır yediğiniz 2 lokma ağzınıza gelir. evlerden ırak...
(bkz: (#16309447))
Tantuniyi bilmeyen insanın şaşıracağı eylem. Tek tantuniyle doyan insanın midesinden sorunu olmalı. Böyle bir insanı bu yaşıma kadar görmedim. O tantuni ki nasıl biter 3 lokmada anlamazsın. Yani 3 Normal bir rakam .yanında çok içecek tüketilmediyse. Deneyin görün kısacası. Ona buna laf atmadan.
bu haberi okuduktan sonra sadece afiyet olsun, az bile yemişsin diyebileceğim kadındır.

http://www.hurriyet.com.t...magazinhatti/21070696.asp
bülent ersoy'dur.biri kadın mı dedi?
(bkz: imso)