1. 1.
    Varoşluk belirten durumdur.
    Misafirlige gider kapıdan daha içeri girer girmez "wöfö şöfrösö nö?" Bir restauranta gider garson daha menüyü dagitiyor "wöfö şöfrösö nö?" Bir dur aq bir uslubunla davran wifi bir yere kaçmiyor bu ne gorgusuzluk.
    2 -1 ... patronum
  2. 2.
    (bkz: cimrilik belirtileri) (bkz: çağın hastalıkları) (bkz: sosyal medya bağımlılığı)
    ... torunusamil
  3. 3.
    Today I went to the restaurant. I saw there is WIFI service. So I ask for the password. The waitress told me eat first. So I place my orders. After eating I ask again for the password and again she told me eat first. Feeling frustrated, again I order black coffee. After drinking again I ask for the password. They told me eat first. I then angrily ask the restaurant manager for the password. He replied eat first. Before I wanted to explode, I finally saw a sign showing the WIFI password: "eat first"
    2 ... salvatoreadamo
  4. 4.
    Görgüsüzlüktür.
    ... alexabiniz
  5. 5.
    eş dost arkadaş çevresinde isminizin bir uzantısı olarak "gebeş" lakabı ile anılmanıza sebep olur.
    4 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Görgüsüzlük, aynı zamanda fakirlik belirtisidir. Ben telefonu bilgisayara bağlasam modem niyetine kullanırım, canavar gibi internetim var. Bu yüzden hiç wifi şifresi dilenmem. Buradan yola çıkarak fakirlik belirtisidir diyebiliriz.
    ... herteldenyazar
  7. 7.
    Teknolojiye ve internete olan bağımlılığın bir gostergesidir.

teknolojiye ne kadar bağımlı olduğumuzu anlamamızı sağlayan 10 soru vardı, bu sorular;
    +şarjınız azalınca tedirgin oluyormusunuz?
    + telefon yanınızda olmayinca nasıl hissediyorsunuz.
    gibi basit sorulardı.

bende bir kafeye veya benzer ortamlara girince isterim ancak internetim varsa ki bugünlerde çok fazla var istemiyorum.
    ancak bazen internetiniz ne kadar olursa olsun istemek gelebiliyor içinizden, karşı koymak zor oluyor genellikle.
    2 ... tamam iyi boyle