bugün

Olay kadın değil erkek kişisinin intihara meyilli olması.
daha hayattan ne istediğini bilmeyen, kişisel gelişimini tamamlayamamış ilkel türk kızı için kafaya sıkıp bu dünyadan göçme eylemidir.
hayatın onca zorlu gerçeği karşısında sırf bir kadın vermedi diye kafaya sıkmak mallıktır. hani gene sıkın kafanıza sorun değil nüfus fazla ama hayatın gerçeğine bakarak, insanların ikiyüzlülüğüne bakarak, ne biliyim onurunuzu kırmaya çalışan orospu çocuklarına kızarak kıyın. ya da aç kalın, yatacak yeriniz bile olmasın tiner çekip intihar edin fark etmez ama karşısında mutlak bir gerçeklik olsun. çok sevdim demeyin uçan tekme atarım.
tipik bir türk kızı için kafaya sıkmaktır. insanda biraz vizyon olur.
Essy hakkında doğru konuş.
o kadar enteresan ki başlığın ilk entrysi ve son entrysi aynı kelimelerle başlıyor. hatta içerik de aynı. buradan ulaşacağımız sonuç; kan tutan necrone kasap aslında aynı hesap.

kafiyeli oldu.
bir ortadoğu mahmutunun yapabileceği sıradan bir icraattır.
Kendisi için yaşamayı bilmeyenlerin başkası için ölmesi, Kezban daha akıllıysa demek!
Bunu düşünen biri varsa karavana olacaktır olmayan hedefe mermi harcamayın.
Hatanın daniskasıdır.
sonucunda kezbanı elde edemeyeceği için saçma bir eylemdir.
Hiç bu açıdan bakmamıştım.
Hiç bu açıdan bakmamıştım.
Canını sıkan neyse kurtul gitsin. Bir kişiden vazgeçemeyen nasıl koca dünyadan vazgeçer anlamış değilim. Beyni oluşmamış bu tip insancıkların eksikliği dünyada hissedilmez zaten. Çekip gidebilir.
(bkz: güldüren başlıklar)
güncel Önemli Başlıklar