bugün

türk kızının tipik düşman çatlatma aktivitesi.

(bkz: sema nın bir oda dolusu çeyizini sergilemesi)
hayattaki tek başarısı çeyiz dizmek olan kızdır, bu onun tercihi yargılamak bize düşmez. allah mutlu mesut etsin.
şans eseri yaşıyoruz valla bize de denk gelebilirdi dediğimiz kızdır.
Ben enişteyi merak ettim, enişte neden kadraja girmemiş.
su devirde ne ceyizi o cer cop zitiri vizzik seyler yerine gram altin hesabi olan bir kadini tercih ederim.
Kendini geliştirmeyi beceremeyince "ben çalışmak zorunda değilim ama evlendiğim kişi çalışmak zorunda" düşüncesiyle sığlığını kanıtlamış olması muhtemel kızdır.

Hayattaki tek amacı evlenip kendini kurtarmaktır ki bir kaç sene sonra da boşanıp, nafaka ile geçinmeye devam edecektir.
Çeyiz namına bir çöpüm bile yok, olmayacak da. Kocayı bulmadan çeyiz hazırlar bu tip kızlar ve aileleri. Çünkü çeyiz daha önemlidir.
Not: çöp burada gerçek anlamıyla kullanılmıştır.
Ben de kitap fotoları paylaşırken bu duruma mı düşüyorum yoksa? içime bir kurt düşmedi değil... yoka lan celal şengör falan da kütüphanesini gösterip duruyor. Aileden zengin onlar. Koskoca celal şengör Görgüsüz olacak değil. Konu kapanmıştır. Eved.
serdar kuzuloğlu ferrari hikayesi aklıma geldi nedense?
aboov. videoyu görünce kalbime sancı girdi. içerisi nerdeyse 200 binlik olmuş odadan taşacak artık malzemeler yer kalmamış. bir de marifetmiş gibi götüne daracık taytı çekmiş video çektiriyor. tc kızı terörü bu olsa gerek. bu kadar masrafa borca ne gerek var ki sade güzel aile içinde bir yemek verin geri kalan parayla gezin tozun hayatınızı yaşayın neden borç harç içinde yaşamayı tercih ediyorsunuz gızlar anlamıyorum.
Kalan bütün düğün masrafını üstlenecek keriz aranıyor.

Dipnot: kasa güzel.
cidden sorguluyorum böyle şeylere gerek var mı?
bırakınız düzsünler çeyizlerini efendim. erkekler niye karşı çıkar hiç anlamam. bunlar hep para. bunlar hep istenecek, hemde zurnanın zırt dediği yerde.