bugün

Biz müslümanız, terörist değiliz.
götü 5 karış havada ateist veya her neyse gereksiz yazar hezeyanıdır.
http://inciswf.com/2ghdgg.swf
Yukarıda bir arkadaş diyalog yazmış ya; ha götünden element uydurmak diye buna denir diye cevap vermek istediğim durum.
Ben bugüne kadar selamıma " merhaba" diyenle böyle bir diyalog kurmadım. Ardı sıra bende merhaba deyip devam ettim ayrica kimsenin dinine küfür etmez müslüman dediğin. kafirun suresini okuyan hiç kimse de böyle yapmıyordur.
insani bir tavırdır. çünkü bir müslüman olarak her inancı ya da inançsızlığı ciddiye almayı kendime insani bir vazife olarak algılıyorum. bence arada müslümanları ciddiye alın, malum insanız.
bir ateist olarak ne inananların ne ateistlerin çizgiyi aşmaması gerektiğini düşünüyorum.
bir münafığı ciddiye almaktan, bir yobazı ciddiye almaktan, bir ikiyüzlüyü ciddiye almaktan, bir şarlatanı ciddiye almaktan, bir ara bozucuyu ciddiye almaktan, bir teröristi ciddiye almaktan, bir sömürücüyü ciddiye almaktan, bir şerefsizi ciddiye almaktan ve bir akılsızı ciddiye almaktan iyidir. ha bu sayılanların hepsi, bir müslümanda var ise o müslümanı hesaba çekmek bizim had sınırlarımızı aşar, o da ayrı bir konunun alt metnidir.
almamaktan iyidir.
Kendisi ciddiye alınmayınca sinirlenip götünden diyalog uyduranların meramı. Ateistsende ateistliğini bil kimse sana bişey demez. Biz burda ateist arkadaşlarla özeldende konuşuyoruz hiç böyle bir muhabbet dönemez. Rastlamadım. Anektoddan öte gidemez.
tam tersinin nelere yol açabileceğini ulusça yaşayarak görmekteyiz.
belinde bomba varken mümkündür.
disarda soyle bunu. klavye gavurlari sizi.
iki cinsi var bunun biri hepinizin yakından tanıdığı yobaz modeli diğeri ise gerçekten inandığı için müslüman olan ve dinini kendi özelinde yaşayan başkalarının hayatına karışmayan çok mütevazi insan modeli. Birincisini ciddiye alırsanız hasta olma olasılığınız çok yüksektir ağızlarından mantıklı bir kelime çıkmaz, dini duyguları sömürürler. ikincisi ile yıllarca dostluk yapabilir ve düşüncelerinizi ne kadar hoşgörü ile dinlediğini görebilirsiniz.
Edit:eksileyen yobazlar lütfen açık eksileyin donuza atayım.
Öncelikle hangi müslümandan bahsediyorsun. Bu mühim bir ayrıntı. Ayrıca Müslümanı değil de islamı ciddiye almanı öneririm.
güncel Önemli Başlıklar