bugün

birde bunların üst versiyonu var . şıh şeyh bilumum bir zata zurt oluyorlar. ne gerek varmış uyduya ne gerek varmış kuyruklu yıldıza.

https://www.youtube.com/watch?v=rSBPaQJlwqY
Lan olm konuşma öyle değişik değişik, gel kelimei şaadet getirde beynin kulağından akmasın.
anlattıktan sonra '' allah ne kadar süperrr lağğnn'' diyecek müslümanları gösterecek teoridir.
günümüzde ülkemizde 90 yıldır anıtkabir ipi yapanların nükleer santral yapanları kıçlarında ki bokla aşağılamak amaçlı açtığı başlık. ulan gören duyan bu dallamalar dünyanın en büyük bilim adamlarını bünyelerinden çıkartmış sanacak. abi bir insan nasıl hem bu kadar mal ve hem bu kadar ukala olabilir kemalistlerin kronik özürü işte.
Önce bir teoriden çıkıp yasa olsun sonra anlatılacak ve bu haliyle en az ateistlere bir canlının,milyarlarca enzim ve proteinin nasıl tesadüfen oluşamayacağını anlatmak yada onların nasıl oluşacağını anlatmaları olayından kat kat daha kolay olan mesele
ben müslümanım ve kuantum teorisini bilmiyorum. inan anlayabilecek kapasiteye de sahip bir insanım. bana anlatabilir misin?

edit: eksileme de anlatsana hadi yarraam.
Özğnde Kuantum teorisi diye birşey olmadığı için olmayacaktır ki olsa da anlamaz.
fazla düşünme beyni yakarsın, inannn bırak inannnnnn bırak cevabını alacağın gereksiz çabadır...
zaman kaybıdır. onlar ihlas okusa yeter onlara .
güncel Önemli Başlıklar