1. ?.
    her gün aynı konular ve tekrarlanan cevaplarla uğraşmak zorunda kalan sözlük moderatörünün, günlüğüne yazdıklarıdır.
    2 ... pilotmont
  2. 1.
    sevgili günlük bugun entrysini sildigim bir bağyan bana bir mesaj attı. tartıştık biraz. baktık cözemiyoruz sorunu msn den devam edelim dedik, avatarını görünce içim pır pır etti çok güzeldi. hani derler ya büyük aşkalr nefretle başlar galiba inanmaya başlıyorum. kendi kendimede iyiki silmişim entryi diyorum. *
    11 -1 ... ya cok aciyo ama ya
  3. 2.
    sevgili günlük;

1-arjen robben (326)
    2-cell-im (208)
    3-deep (191)
    4-hidrojen (109)
    5-salca (103)
    6-redwinemania (101)
    7-vandal mimar (95)
    8-Hendrix (84)
    9-selmagezinir (84)
    10-b.4.r.1.$.h (77)
    11-scarface (73)
    12-pulp fiction (71)
    13-kacak kelebek (67)
    14-sulbart (67)
    15-scurtel (62)

bunları bir yakalarsam oyucam. yeter lan canıma tak dedi. bu kadar da olmaz ki kardeşim. sil sil nereye kadar. bir daha ki buluşmaya tüfekle gitmeyi düşünüyorum. 3-4 tanesini temizlesem kar kardır. öptüm günlük.

(bkz: silik sayfası en dolu yazarlar)
    14 -1 ... pulp fiction
  4. 3.
    sevgili gunluk;

bugun yine saatlerce entry okuyup kendi kendime guldum ve hicbir geyige katilamadim. cunku format var gunluk, biliyosun o kinali entryleri bende silmek istemiyorum, hem cok komikler, hem de okudukca aklima guzel cevaplar geliyo, yapistirayim ayari diyorum ama ben mod.um bana yakismaz.
    anlayacagin o eski guzel uuser gunlerimi cok ozluyorum be gunluk.

bir de sivrisinek diye bi eleman var cok komik, cok neseli ayrica kasli ve yakisikli bi arkadas, sozlukte rekabete sebebiyet oluyor. artik kizlarla muhabbet icin mod olmak yetmiyor. ayar oluyorum serefsize. hangi hatuna msn'de selam etsem simdi sivrisinekle yazisiyorum sonra gorusuruz diyor. ucursam mi naapsam?
    15 -2 ... sivrisinek
  5. 4.
    sevgili günlük,

aylardır beklediğim başlık dün açıldı. yiğitliğe dışkı sürmemek adına uzak durduğum şeyi yerde ararken yine sol frame'de buldum. özellikle bugün frame ve entry kelimeleri ek alırken, kesme işareti koysak mı koymasak mı feci takık durumdayım.
    kendimi tutamıyorum günlük, yazarların format ihlal etmek için pır pır eden minik kalplerini şimdi anlıyorum. in aşağı tut beni günlük. ankete ortak olduğum yetmezmiş gibi bir de kişisel entry yazmaktayım.

çakal yazarlara fırsat vermemek adına, topukları kıçına değerekten gelen tanım:
    tanım yapmaya ve yaptırmaya programlanmış moderatöre, çanak tutan günlüktür.
    76 -1 ... cikarinbeniburdan
  6. 5.
    sevgili günlük,

çok yalnızım be.
    şarabım yok. benden habersiz kaybolmuş.
    çok yalnızım.
    çok.
    10 -3 ... bl
  7. 6.
    muhterem gunluk;
    nasilsin ne var ne yok? iyilik saglik bizde de bir sıkıntı yok.
    haydi kal saglicakla.
    7 -2 ... mulayim
  8. 7.
    muhterem gunluk;
    makinam göçtüğü icin sözlüğe giremiyorum.millet beni merhumlar safina hicret ettigimi düsünüp selami okumuslar helva yeme zirvesi yapmislar.simdi internet kafeden girersem sözlükteki hayalet mi olucam?
    6 ... mulayim
  9. 8.
    tek ortalı harita metod...

1. gün
    çok heyecanlıyım sözlük ay günlük entryleri sildim

2. gün
    günlük var ya aramızda kalsın acaip güzel bişi yahu gene entryleri sildim

3. gün
    gene sildim gene sildim

4.gün
    adam olacaklar bugün pek çok sildim

60. gün
    sil sil bitmiyo a.q.

75. gün
    silmedim lan bugün gıcıklık değil mi?

100. gün
    sildim

125. gün
    sil

130. gün
    s

140. gün
    15 ... karga
  10. 9.
    muhterem gunluk
    sözlük benim ssk primlerimi yatirmamis simdi ben ne halt yiyecem? gitti emeklilik hulyalari.
    3 -1 ... mulayim