bugün

görsel
Bir önceki Arkadaş Mükemmel Anlatmış. akp sahte Müslüman. chp Atatürk'ün adını kullanan Hdp yalakası faşist geziZekalılar topluluğu. Bi Kalan Saadet Ve Mhp var. (bkz: Birkaç inanmış insan)dan başka Kalan birşeyimiz Yok.
mhp deyince akla koalisyon hükümeti döneminde batırılan 16 banka ve maraş katliamı gelmesi.

anahtar sözcükler;

(bkz: yaşar okuyan)
(bkz: koray aydın)

not: hiç bir siyasi görüşüm yok, al birini vur ötekine.
şu olaylardan sonra bir %30-35 oy alsanız ne güzel olur değil mi?

gerisi hiç umurunuzda değil.
evet iğreniyorum hepinizin allah belasını versin o pkklı teröristleri meclise soktuğunuz yetmezmiş gibi bir de istiklal marşımıza hakaret etmelerine izin veriyorsunuz allah belanızı versin!
tiksinmediği için şükredilecek durumdur.

(bkz: hepinizden tiksiniyorum)
Doğru yoldayız demektir.
amrrikanin işbirlikçisi mhpnin durumudur. apoyu astirmayan mehape hedapenin meclise girmesini sağlayan mehape bi zahmet igren türklerden.
biz mhp' lilere bayılıyorduk. bırak onlara da sıra gelecek bu ülke elde gidiyor ayağı yemiyor artık. ülkenin hiçbir yere gittiği yok. akp gidince bir boşluğa düştü bu mhp' liler ama geçer bunlar yakında merak etmesinler.
boş konuşan mhp li beyanı.

istatistik var güzel kardeşim hdp kanı akp den aldı mhp chp saydı yerinde.
iğrenmekte HAKLI olan yazar söylemi.olsun be kardeşim yine de onurumuzla yenildik.faize bereket versin demeden,Şehide kelle demeden,Müslüman OLDUĞUNU söylediği halde Yahudi üstün cesaret Ödülü'nü Alıp,israil'le ticareti kuvvetlendirmeden yenildik.ülkeyi parsel parsel satmadan,hutbelerde Allahtan çok Hükümet'i zikretmeden,haram parayla akrabaya yardım etmeden yenildik.böyle yenilgiye can kurban.
Ya arkadaş bakın bu ülkede şu an yapılan en büyük algı operasyonu HDP nin meclise CHP den kayan oylarla girmiş olması algısıdır.

HDP meclise AKP nın kaybettiği oylarla girmiştir.

Bu aşikardır. Analiz yapıp açıklama yapmaya çalışmak bile insan zekasına hakarettir.
(bkz: tutmayın küçük reisi)

yıllardır sağ seçmen 1 çatı altında toplandı, siz neden birlik olup bizde katılalım demediniz? aşşağılık solculardan dahamı aşşağısınız?

aynı camide namaz kılıp alnımızı aynı secdeye koymuyor muyuz? bunları hem mhp liler için hem de sağ ı destekleyen diğer tüm parti seçmenlerine söylüyorum. (saadet, büyük birlik vs.) sizi ak parti ile birleştirmeyecek kininizi bu kadar ne büyüttü?

devletin bekasımı önemli yoksa senin kuru sıkı milliyetçiliğin mi?
Bir mhpli olarak hepinizi seviyorum. Özellikle kızları.
içimizde ortaya çıkan irlandalilardan, bir şekilde bunlarla kandil de el sikisanlardan, apo denen kopekten "sayın öcalan" diye bahseden serefsizlerden nefret ediyorum.