bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  içimizde ortaya çıkan irlandalilardan, bir şekilde bunlarla kandil de el sikisanlardan, apo denen kopekten "sayın öcalan" diye bahseden serefsizlerden nefret ediyorum.
  3 -1 ... nickime kurban ol
 2. 2.
  Bir mhpli olarak hepinizi seviyorum. Özellikle kızları.
  4 -3 ... vejetaryen dinozor
 3. 3.
  (bkz: tutmayın küçük reisi)

  yıllardır sağ seçmen 1 çatı altında toplandı, siz neden birlik olup bizde katılalım demediniz? aşşağılık solculardan dahamı aşşağısınız?

  aynı camide namaz kılıp alnımızı aynı secdeye koymuyor muyuz? bunları hem mhp liler için hem de sağ ı destekleyen diğer tüm parti seçmenlerine söylüyorum. (saadet, büyük birlik vs.) sizi ak parti ile birleştirmeyecek kininizi bu kadar ne büyüttü?

  devletin bekasımı önemli yoksa senin kuru sıkı milliyetçiliğin mi?
  6 -10 ... ille de woman olsun
 4. 4.
  Ya arkadaş bakın bu ülkede şu an yapılan en büyük algı operasyonu HDP nin meclise CHP den kayan oylarla girmiş olması algısıdır.

  HDP meclise AKP nın kaybettiği oylarla girmiştir.

  Bu aşikardır. Analiz yapıp açıklama yapmaya çalışmak bile insan zekasına hakarettir.
  7 ... gemek
 5. 5.
  iğrenmekte HAKLI olan yazar söylemi.olsun be kardeşim yine de onurumuzla yenildik.faize bereket versin demeden,Şehide kelle demeden,Müslüman OLDUĞUNU söylediği halde Yahudi üstün cesaret Ödülü'nü Alıp,israil'le ticareti kuvvetlendirmeden yenildik.ülkeyi parsel parsel satmadan,hutbelerde Allahtan çok Hükümet'i zikretmeden,haram parayla akrabaya yardım etmeden yenildik.böyle yenilgiye can kurban.
  ... zencimahallesindeki solaryumcu
 6. 6.
  boş konuşan mhp li beyanı.

  istatistik var güzel kardeşim hdp kanı akp den aldı mhp chp saydı yerinde.
  4 -1 ... cemalettin boynukalin
 7. 7.
  mhp li arkadaşlar kimseden iğrenmeden önce süreci takip eder chp-hdp ittifakına mhp nin destekleyip desteklemeyeceğini görürdüm.
  2 -1 ... arga
 8. 8.
  biz mhp' lilere bayılıyorduk. bırak onlara da sıra gelecek bu ülke elde gidiyor ayağı yemiyor artık. ülkenin hiçbir yere gittiği yok. akp gidince bir boşluğa düştü bu mhp' liler ama geçer bunlar yakında merak etmesinler.
  3 -1 ... postmodernist
 9. 9.
  amrrikanin işbirlikçisi mhpnin durumudur. apoyu astirmayan mehape hedapenin meclise girmesini sağlayan mehape bi zahmet igren türklerden.
  -3 ... crstexas
 10. 10.
  Doğru yoldayız demektir.
  -3 ... iyikotuyonetmen