1. 1.
    başlık bana ait değil arkadaşlar. sgk li bişeydi hatırlamıyorum, yazdığı iğrenç entry de silmiş.

bakış açısına bak. metresmişmiş.

Kadın açık giyinebilir, kadın birini aldatabilir, kadın sizin keko mafya dediğiniz tiplerle sevgili de olabilir, istediğini yapar ama bu onun öldürülebilmesini ya da şiddet görmesini meşrulaştırmaz, bunu o küçük beyninize sokun anlaması bu kadar mı zor embesil.
    16 -21 ... he gulum he he de gitsin
  2. 2.
    bunun adı nefret suçu'dur.
    öldü lan kız. öldürüldü.
    senin gibi bir it tarafından vahşice katledildi.
    şerefsiz.
    25 -2 ... federal almanya
  3. 3.
    metres dediğin de bir insan. evet yaptığı iş çok onurlu bir iş değil ancak bu dünyada dönen pis işler içinde belki de en temizi. bir yerde ikili rıza ilişkisine dayanıyor. ve metresin onuru metresi tutan adamın onurundan daha fazladır bana göre.

metres meselesini hallettiysek sırada duyar kısmı var. hiç kimse savunmasızken işkence ile öldürülmeyi haketmez. birini öldüreceksen bile bunu yapmanın çok daha insani yolları vardır. Duyar dediğin şey de bir yerde insanların verdiği tepki ile alakalı. Bu olayda da katilin zengin? hayalgücü halkın daha büyük tepkisine yol açmış.

bilal bey’e buradan selamlarımı yolluyorum bu arada. evet.
    5 -1 ... gothmog15
  4. 4.
    Duyar kasmak ne demek. insan insandır. Allahı verdiği canı Allahtan başka kimse alamaz.
    5 ... canbaba59
  5. 5.
    yazan silip kaçmış da çok vicdansızsınız be, umarım çevremde değilsinizdir.
    1 ... sipraleks
  6. 6.
    Kadın istediğini yapar bu doğru. Daha geneli insanlar hukuk çerçevesince sonucuna katlanmak suretiyle istediğini yapar.

Yapar ama birilerinin de uyarma hakkı vardır. Bu hakkı kimse engelleyemez.. engellenmesi ifade hürriyeti ihlalidir.

Bu uyarı nedir peki ?

"bakın şöyle insanlarla birlikte olmayin, başınız agrir, sizi zor durumlara sürükleyebilir " gibi uyarılardır. Bu tavsiye gibidir aslında. Bu tavsiye niye verilir? Masum birinin canı yanmasın diye verilir. Sadece tavsiye. Dayatma yok. Zorlama yok.

Bu tavsiye tüm bireylere yapılır. Sadece kadına yahut erkeğe değil.. kafanız almayacak biliyorum ama yazdım yine. Bu giriyi gündemdeki olaydan bağımsız yazdım. Katledilen kız zaten adamın evli olduğunu öğrenince ilişiğini kesmiş sanırım. Benim giriyi yazma sebebim haluk levent'e yapılan linçti
    2 -2 ... tenet
  7. 7.
    kesssinlikle ama kessinlikle cani hayvanı savunmuyorum fakat. Bir düşünsenize işiniz gücünüz karınız çoluk çocuğunuz var ve bunlara rağmen bir cinayet işliyorsunuz tüm o güzellikleri geride bırakıp hayatınızı mahvediyorsunuz. Ne yazık ki kurbanın hayatı diye bir şey kalmıyor mekanı cennet olsun. Bu normal bir insanın yapabileceği bir şey değil. olayın nasıl geliştiğini o kadar merak ediyorum ki. Yine de her ne olursa olsun bir insanın canı değerlidir.
    1 -3 ... zosma
  8. 8.
    cinayeti üzerine bu başlığa kadınları suçlayarak entry girmek art niyettir cinayeti meşrulaştırmaktır, rezilsin işte rezil.
    5 -2 ... he gulum he he de gitsin
  9. 9.
    Fahişe dahi olsa bu kimseye kimseyi öldürme hakkını vermez.

Eve giren sineği öldürmeden dışarı atmaya çalışıyorum, Sen kimsin de bir insanın canını alacaksın?

Silip kaçarsın anca vicdansız mahluk.
    21 -5 ... yasak merve
  10. 10.
    ikisi de hatalı belki de biri hatalı bu neyi değiştirir arkasına sığındığınız dininizde ölünün arkasından kötü de olsa konuşmak günah bunu da hatırlatayım.
    1 ... tarihci yazar