bugün

çok can sıkıcı bir durum olmakla beraber hat değiştirmeyi düşündüren vaka.
bu mesajları atmak için uzun süre bekleyen ve kızlar tarafından erkeklere
yapılan triplerin kaynaklarından biridir..
o neyse de bazen mesaj saatler sonra iletiliyor. o deli ediyor beni.
hele kızgın bir konuşmada cevap bekleyen tarafsanız terletir sizi.

acaba mesajım iletilmedi mi?
acaba mesaj attı gelmedi mi?

-: en son ne dedin?
+: bişey demedim.

(bkz: göt olmak)
(bkz: aq avea yaşa doya doya)
iletim raporunun kapalı olduğundan haberi olmayan operatör.
lanet olsun deyip telefon kapatmaya kadar gidebilir iş.
avea kullanıcılarının problemidir. turkcelllilerin zikinde değildir.
avea'nın yaptığı kıllıkların başında gelen olaylar zinciridir.msjda anlatılan konu dağılır, hatta başka konular yazılmaya başlar falan zart alakasızca, alakasız yerde geç giden bi mesaj iletim raporu cep telefonunuzun ekranına düşer. avea'nın slogan değiştirmesi ümidiyle, (bkz: of be)
yok efendim 5000 sms yok efendm 11000 sms derken , mesaj olayının bokunu çıkartan lanet operatör.
sanırım kendide 11000 sms falan yapıyor ki bi mesajı anasını satıyım 3 kere atıyor.
amacın nedir yani? salak değiliz 1 kere atınca anlıyoruz 2.si noluyor? hadi 2.yi de geçtim 3. mesaj ne ya?
kendinden nefret ettirmeyi sonunda başardı.
artık turkcell'le bağlanmak var hayata.
bunların yanında birde sürekli aramaları var.meşgule atınca 2 gun sonra tekrardan aralar zorla açtırırlar insana o telefonu o işin sonu da pek hayra alamet olmaz.
bugün bana yapılan işkencedir.
uyandığında gözünü açarsın, bir yeni mesaj, içine mutluluk dolar; bir bakarsın avea.
güzel haftasonu kahvaltısından sonra telefona bakarsın, bir yeni mesaj, o da ne yine avea hem de aynı mesaj.
bilgisayar başına geçersin bakınırsın telefon çalar arkadaşın dışarıya çıkalım demesi umuduyla beklerken... evet yine avea!