bugün

gayet normal bir durum bu kızın sizden hoşlandığı anlamına gelmez. olum kafe dediğin yer zaten küçücük herkes birbine ister istemez bakıyor.
aman ya rabbi ! rüya mı görüyorum ben ne, yoksa benden hoşlandı mı ne ?
bulutların arasında pembe bir hayal alemine mi düştüm yoksa ? nedir bu yumuşak his ?
gözlerini mızrak yapmış kalbime saplamaya fırsat mı kolluyor ? omuzlarına inen dalgalı saçları fırtınalı koca deniz dalgaları da beni yutmaya mı çalışıyor ? hele çizmeleri... gönül tahtıma doğru yola çıkmış da onun için mi bu hazırlık ? ya o gözleri, engin okyanusun içine çeken derinliği mi, gözlerinde taze badem bitmiş de güneş ışığında parıldıyor mu, yoksa gece gibi saran sıcak bir kara delik de beni içine mi çekiyor ?

-önüne bak önüne, nerelere gittin, hangi alemlerdesin sen birader ?
kim osurdu diye bakıyordur.
alkolün etkisiyle ne yaptığını bilmeyen kontrolünü kaybeden sapıtan açık seksi kızlardan biridir. evet..
"şu koca kafalı hala bana mı bakıyor" merakından da olabilir. siz genede iç ısıtan masumane bir gülümsemeyi eksik etmeyin.

görsel
iş atıyordur. sizde işçiyseniz ilgilenebilirsiniz.
fermuarınız açık kalmıştır, bir bakın bakalım !..
Eskort da olabilir. Yüz vermeyin
insanı şüphesiz ki utandırır.

Geçen bir yerde yemek yiyordum. Neyse efendim bir kız sürekli bana bakıyor. Ben camdan dısarıyı izliyorum o yine kafasını çevirip bsna bakıyor.

Neyse bazı bazı gözgöze geliyoruz. Sanki gòzbebeklerimiz bir mıknatısmışcasına enerji alışverişi yapıyor gibi oluyor.

Tabi sonra bi utanıp kızardım, bozardım. Bi zaman sonra kafamı masadan kaldıramadım çekingenlikten ötürü. Gözgöze gelmeye cesaret edemez oldum. Kendimi baskılanmış hissettim onun tarafından.

Bu utangaçlığı daha fazla surdüremezdim tabi yemegimi yiyip hızlıca oradsn uzaklaştım.

Kız gúzel miydi?
Evet hem de nasıl güzel.

Ama ben, ben işte ah aptalın onde gideniyim.