1. 1.
    ikinci dereceden denklemler için Merak ettiğim soru.
    -3 ... expected1
  2. 2.
    Ygs konuları 1-2 gün
    Lys konuları 4-7 gün
    Lisans konuları bitmez.
    8 -2 ... ata ters binen kovboy
  3. 3.
    Benim için yarım gün. Hele ki denklemler..
    2 -2 ... bi cisim yaklasiyor efendim
  4. 4.
    Sınava iki ay kala denklemler hakkında bunu düşünüyor olmak...
    Değişir kişiden kişiye. Öğrenilip unutulan bir şey değil zaten.
    -1 ... hardcase
  5. 5.
    15 dk falan yeter.
    -1 ... wendy vermeer
  6. 6.
    hesaplamak lazım.
    ... baftan
  7. 7.
    matematik konuları hiçbir zaman bitmez. ne kadar çalışırsanız çalışın bir konuda yine de çözmekte zorlandığınız sorularda çıkabiliyor.

zaten matematiği zor yapan da bir bakıma bu oluyor konuyu bitirmek diye bir şey yok.

ama çok üst düzey değil ortalama bilgiye ulaşmak deniyorsa o kişiye ve konuya bağlı. mesela ikinci dereceden denklemlerin konusu 1 günde biter sürekli matematik soruları çözülerek 1 haftada belli boyutta kavramış olur. ama bunun için matematik temeli lazım tabi. ben bir soruyu temelim iyidir 5 dakika da anlar haftada 200 soru çözerim. bir başkası yarım saate çözebilir 3 haftada bitirir.

yani matematikte ilerleyiş soru çözebilme kapasitesine göre gider. bir konuda hiç soru kaçırmamak için sadece konu üzerine 1 ay bile çalışsanız bir kaynakta aynı konuda çıkan soruyu kaçırabilirsiniz. bu da biraz sizin matematiğe olan yatkınlığınız ile alakalı tabi.
    3 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    Bitmek mi, gerçekten matematik gibi önemli bir bilimin bir konusunu dahi ömrünüzce çalışsanız bile bitirebileceğinizi mi sanıyorsunuz?
    1 -1 ... ruhsal enfeksiyon
  9. 9.
    işte bu sıçışın cümlesi.

Yukarıdaki de garibim, uzun uzun açıklamış bir de.
    3 ... whipple
  10. 10.
    ömür biter matematik bitmez.
    ... serdarsl06