1. 1.
    islam tarhini bilen her müslümanın ebubekir ve ömer denilen zatları sevmemesi gerekiyor. bu iki şahış daha hz. muhammed hayattayken iktidar hesapları yapmaya başlamıştır. o çok sevdiğiniz ömer peygamber ölüm döşeğindeyken peygamberin vasiyetini açıklmasına bile izin vermemiştir hastalıktan akli melekelerini yitirdiğini iddia ederek allahın elçisine bildiğiniz delirdi demiştir yani. hz. muhammed vefat edince peygamberin naaşını kızı aişe'nin
    peygamber eşi) evinde yerde hasırın üstünde bırakıp ebubekir ve kız hafsa ( peygamberin eşlerinden biri ) iktidar entrikalarına dalmışlardır. peygamberin cenazesi arabistanın haziran sıcağında 3 gün bekletilmiş hazreti peygamberin naaşı şişmeye ve kokmaya başlayınca artık daha fazla bekletilemeyip halifeler olmadan defnedilmiştir. sadece hz. muhammed'in kızı hz fatıma cenazeye gereken saygıyı göstermiştir. siz tabi hala ebubekir ve ömer menfaatçilerine saygı gösterin hz. aişe'ye ana diyin. Ben peygamberine değer veren bir müslüman olarak omer, ebubekir, hafsa ve aiseyi sevmiyorum.
    1 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Ordamıydın tanıkmı oldun?kurandamı geçiyor?şia uydurması.
    1 ... kalahari 1
  3. 3.
    Ebubekir, omer ve kızları ile ilgili nasıl peyganber arkasından is çevirdiklerini hadis ve kaynaklarla kanıtlarım.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    başlık ve nick uyumsuzluğunu gösterir .

kimin ne olduğu belli dir .
    ... tiamat
  5. 5.
    Sebep ne?

Yani hazreti ebubekir ya da hazreti ömer size ne yapmış olabilir?
    2 -1 ... the kadinn
  6. 6.
    ben de bir müslüman olarak muhammed'i sevmiyorum.

gel sarılalım kardeşim.
    -2 ... katharsis7
  7. 7.
    peygamber efendimizin sevdiği herkesi seviyoruz .

tabi düşmanlarımız bundan rahatsız .

her konuda rahatsız oldukları gibi .
    1 ... tiamat
  8. 8.
    Şia propagandası uydurma hadislere kanmış kişi beyanı ... Hadisle açıklayacakmış ehli sünnet âlimlerinin tek ve tam olarak ittifak ettikleri nokta Şia kaynaklarını muteber addetmemektir.
    1 ... isminiunutanadam
  9. 9.
    kanıt gösterir misin? ben senden nefret edip sana gay desem ileride birisi benim bu dediğimi ispat gösterip senin gay olduğunu savunsa? her şeye inanmamak lazım azizim.
    1 ... aristotelesineli
  10. 10.
    müslüman olduğunuza emin misiniz?
    ... entente cordiale