1. 1.
  naylon kelimesinin argoda güzide bir yeri olmasından dolayı,delikanlılıktan uzak,yapmacık tavırlı kişiler bu lakabı alabilirler.daha ileri düzeyde olanlarına ''naylor'' ve ''laylon'' denildiği de görülmüştür.
  edit:yanlarında hiper rahat edersiniz,çıkarları bittiğinde daha bi ferahlarsınız,ohh serin serin yarar baya.mevzu çıkınca o rahat ettirdikleri bayanların eteğinin altına saklanmaları falan cabası hoşluklarıdır.seviniz koruyunuz.bakınız büyütünüz.lazım her eve.
  ... veritaserum
 2. 2.
  bu lakaba sahip olan kişiler gayet açık fikirli,rahat,kendine güvenen ve yanındaki kız arkadaşını adeta kız arkadaşlarıylaymış gibi hissettirebilen erkek cinsidir.ne kokar ne bulaşırlar.yanlarında oldukça rahat edebileceğiniz bir türdür.
  -1 ... betterthanchocolate
 3. 3.
  sayın veritaserum'un verdiği bilgilere tamamen katılmakla ve altına imzamı atmakla birlikte;ufak bir ek : en ileri levellardaki nayonlara muşamba denmektedir ki;çok feci bir durumdur.şiddetle kaçınılması tavsiye edilir.
  1 ... obsessive
 4. 4.
  (bkz: naylon fatura)
  ... plug in baby
 5. 5.
  tsk'nın subay kaynaklarından bir tanesi de sivil üniversitelerdir.bu yolla silahlı kuvvetlere katılan subaylara verillen isimdir.hoş olmasa da malesef bu şekilde anılırlar.
  ... phantom
 6. 6.
  (bkz: naylon kemal)
  ... gregor incegor
 7. 7.
  Kisa surede yapilip bitirildigi icin, kisa donem askerlik yapanlara da takilmis lakaptir.
  ... radament